Lunar Client nasıl silinir?

Kamilislam

Femtopat
Daha fazla  
Lunar Client yüklemeyi düşünüyorum ama eğer beğenmezsem nasıl silineceğini bilmiyorum. Lunar Client uygulamasının içinden mi yoksa bilgisayar ayarlarından mı siliniyor? Ayrıca Lunar Client farklı bir Minecraft sürümü mü indiriyor? YouTube'dan biraz araştırdıktan sonra Minecraft'ın sürümü 1.8.9 gibi sürümler oluyordu. 1.20 gibi sürümlerde çalışıyor mu yoksa 1.8.9 gibi sürümü indirip çalıştırıyor?

Lunar Client yüklemeyi düşünüyorum ama eğer beğenmezsem nasıl silineceğini bilmiyorum. Lunar Client uygulamasının içinden mi yoksa bilgisayar ayarlarından mı siliniyor?
1-2 yıl önce Lunar Client'i denediğimde Denetim Masası üzerinden kaldırılabiliyordu. Ancak sistemde bazı kalıntılar bırakabiliyor, bazı dizinleri dolaşıp bunları silmeniz veya kalıntı bırakmadan sildiğini iddia eden yazılımlar ile kaldırmanız gerekebilir.
Lunar Client farklı bir Minecraft sürümü mü indiriyor? YouTube'dan biraz araştırdıktan sonra Minecraft'ın sürümü 1.8.9 gibi sürümler oluyordu. 1.20 gibi sürümlerde çalışıyor mu yoksa 1.8.9 gibi sürümü indirip çalıştırıyor?
Lunar Client başlatıcısını açtığınızda sürüm seçme imkanı mevcut. Lunar Client'in desteklediği sürümleri seçebiliyorsunuz. Lunar Client genellikle 1.8.9 oyuncuları tarafından kullanılıyor. Ama başka sürüm seçenekleri de mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı