3400 TL Laptop Önerisi

HP Pavilion 15-CB006NT Intel Core i5 7300HQ 12GB 1TB + 128GB Fiyatı Bence bu içlerinde en iyi olanı. Battlefield 1 gibi bazı oyunlar 8GB üzerinde RAM kullanıyor. SSD açılışlarda, yüklemelerde önemli ama LOL tarzı oyunların SSD'de olması şart değil mesela. HDD bence de çok önemli değil, diğer taraftan SSD'ler hala pahalı olduğu için SSD+HDD hala mantıklı oluyor.

Soğutmada çok bir fark olacağını düşünmüyorum, ikisi de işini görür bence. Tasarıma ve kasa kalitesine gelince OMEN serisi sahiden daha iyi duruyor.

Müşteri temsilcisi öyle söylemişti soğutma performansıda daha iyi. Hp F/P olarak baya iyi duruyor ama ısınma konusunda çok fazla eleştiri var. Önyargı yaratıyor bende güvenemiyorum ondan Omen güven verici geldi. Birde Hepsiburada'nın KDV indirimini beklemeli miyim 1 hafta önce olmuştu daha olur mu yakında?

Ürünün satıcısı Hepsiburada olmadığı için OMEN alacaksan beklemene gerek yok. KDV indirimi kendi sattığı ürünlere geliyor.

Hocam senide rehin almış gibi oldum çok sağol. Ben bi süre daha kararsız kalacağım sanırım. Yeni nesil vs. beklememi önerir misiniz yoksa Kaby Lake + 1000 serisi mantıklı mı 3500 TL'ye.

Nvidia nisandan önce yeni seriye geçmeyeceğini söylemişti. İntel kısmında yeni işlemciler piyasaya çıkmak üzere, bunların dizüstüne gelmesi ne kadar sürer ve i5 olanları da aynı zamanda piyasada olur mu emin değilim. Bugün için bilgisayar acil bir ihtiyaçsa al, değilse en az 1-2 ay sürer yeni işlemcili dizüstülerin gelmesi diye düşünüyorum.

Acil değil şuan kullanmıyoruz PC ama işime yarar olsa ayrıca oyun oynamak istiyorum bakalım hayırlısı olsun başka tavsiyen varsa, başka arkadaşların da önerilerine açığım çok sağol.

Dell Inspiron 7567 4b30f81c İ5-7300hq 8gb 1tb 4gb Gtx1050 15.6 - n11.com bu ürüne karar verdim akşam siparişini vereceğim inşallah. Eklemek istediğiniz bir şey var mı arkadaşlar. Ayrıca Linux kurulu geliyor o konuda başka bir konu açarak yardım isteyeceğim ilk defa bireysel PC alıyorum uzun suredir. Driver, Windows hepsini soracağım.

Acil değil şuan kullanmıyoruz PC ama işime yarar olsa ayrıca oyun oynamak istiyorum bakalım hayırlısı olsun başka tavsiyen varsa, başka arkadaşların da önerilerine açığım çok sağol.

Dell Inspiron 7567 4b30f81c İ5-7300hq 8gb 1tb 4gb Gtx1050 15.6 - n11.com bu ürüne karar verdim akşam siparişini vereceğim inşallah. Eklemek istediğiniz bir şey var mı arkadaşlar. Ayrıca Linux kurulu geliyor o konuda başka bir konu açarak yardım isteyeceğim ilk defa bireysel PC alıyorum uzun suredir. Driver, Windows hepsini soracağım.
Alacağınız modeli ben de düşünüyorum. Yalnız sorunları var mı diye düşünmeden edemedim. Alırsanız incelemesini yaparsanız güzel olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı