3400 TL monitör önerisi

• Konuyu başlatan LEFT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 830
Bütçe
3400
Asus TUF Gaming VG247Q1A 23.8" 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sizce bunlardan birini almak mı yoksa indirimde BenQ Zowie XL2411K kovalamak mı?

Şimdi anladım hocam aydınlattığınız için sağ olun.

Aynısının 165 Hz modeli bende var. Ressimde ki değerler ortalama ama Dark AVG görüldüğü gibi bayağı yavaş yani siyahlarda aşırı çizgi yapıyor bu yüzden önerilmiyor ama günlük işler için ideal. Çoğu oyunda hissetmezsin ama FPS oyuncuları pişman olabilir.

Asus TUF Gaming VG247Q1A 23.8" 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sizce bunlardan birini almak mı yoksa indirimde BenQ Zowie XL2411K kovalamak mı?

Lenovo ve Gigabyte iyidir. İkisi arasında hangisi işine geliyorsa onu al. Benim önerim iade politikasına güvendiğin bir siteden Lenovo alman çünkü internetten alışveriş yapmak risk demek ölü pixel çıkabillir.

Aynısının 165 Hz modeli bende var. Ressimde ki değerler ortalama ama Dark AVG görüldüğü gibi bayağı yavaş yani siyahlarda aşırı çizgi yapıyor bu yüzden önerilmiyor ama günlük işler için ideal. Çoğu oyunda hissetmezsin ama FPS oyuncuları pişman olabilir.

Lenovo ve Gigabyte iyidir. İkisi arasında hangisi işine geliyorsa onu al.
Sanırım Gigabyte'ı alacağım ama BenQ Zowie XL2411K için indirim beklemem mantıklı olur mu, hangisi daha iyidir?

Sanırım Gigabyte'ı alacağım ama BenQ Zowie XL2411K için indirim beklemem mantıklı olur mu, hangisi daha iyidir?

Elinde şu an kullandığın bir monitör varsa indirim bekleyebilirsin yoksa bekleme pişman olmazsın çünkü ülkede paramız değer kaybediyor. Ben nakit kullanamıyorum öyle söyleyim bir gün önce aldığım gıda ürününü bile şu an aynı para ile almaya gittiğimde elimdeki kağıt para ile alamıyorum ve kimse önemsemiyor.

Elinde şu an kullandığın bir monitör varsa indirim bekleyebilirsin yoksa bekleme pişman olmazsın çünkü ülkede paramız değer kaybediyor. Ben nakit kullanamıyorum öyle söyleyim bir gün önce aldığım gıda ürününü bile şu an almaya gittiğimde elimdeki kağıt para ile alamıyorum.
Şuanda kullandığım 75 hertz bir monitör var hazirana kadar en geç temmuza kadar bekleyebilirim.

Şu anda kullandığım 75 Hertz bir monitör var hazirana kadar en geç temmuza kadar bekleyebilirim.

Ben hiç İtopya'dan alışveriş yapmadım ondan kesin bir şey diyemiyorum. FPS oynamıyorum desen Samsung Odyssey yeni model bir ürün olduğu ve Amazon'un iade politikası iyi olduğu için o bütçeye direk önerirdim çünkü memnun kalmazsan iadesi kolay ama FPS oyunu oynadığından dolayı başka alternatifler bakmak zorundasın onlar arasında karar sana kalmış. Zaten kim gelirse gelsin o bütçeye çok da farklı monitör öneremez.

Şu anda kullandığım 75 Hertz bir monitör var hazirana kadar en geç temmuza kadar bekleyebilirim.

Ben senin yerinde olsam yine 75 Hz IPS bir model bakardım. En ucuz telefon 4500 TL, 3400 TL monitör artık hani anladın. O fiyata alacağın ürün giriş segment olur çok beklentin olmasın.

Ben hiç İtopya'dan alışveriş yapmadım ondan kesin bir şey diyemiyorum. FPS oynamıyorum desen Samsung Odyssey yeni model bir ürün olduğu ve Amazon'un iade politikası iyi olduğu için o bütçeye direk önerirdim çünkü memnun kalmazsan iadesi kolay ama FPS oyunu oynadığından dolayı başka alternatifler bakmak zorundasın onlar arasında karar sana kalmış. Zaten kim gelirse gelsin o bütçeye çok da farklı monitör öneremez.

Ben senin yerinde olsam yine 75 Hz IPS bir model bakardım.
144hz varken ne 75 Hz'i, ne yapacağım IPS'i? Ve FPS oynamasam zaten Hz'in çok önemi olmadığı için yeni monitör aramazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı