3400 TL RX 5700XT Model Önerisi

Hangi RX (Fiyat Penformans almalıyım?

• Asus Tuf rx 5700 xt (Amazon Almanya garantili) 2800 TL

Oy: 2 5,3%
  • PowerColor Red Devil Radeon Rx 5700 Xt (Amazon com garantili) 3170 TL

Oy: 9 23,7%
  • Sapphire rx 5700 xt Pulse (türkiye garantili) 3100 TL

• Sapphire Radeon Nitro+ rx 5700 Xt (Amazon Almanya garantili) 3150 TL

Oy: 23 60,5%
  • MSI Radeon RX 5700 XT MECH OC (Amazon Almanya garantili) 2780 TL

• Oy verenlerin toplamı
    38
Hocam neden almalıyım sizce?

Onun videosunu izledim gerçekten hoş ama diğer kartlarla bir karşılaştırılmasını göremedim ; en büyük korkum bu markalarda 2 .el ekran kartı yüksek seviye kartlarda alıcı bulamama korkum.
En dengeli kart nitro. Diğerlerinden çok daha hafif ve en iyi soğutmayı sağlayabiliyor çünkü çok zekice bir soğutma sistemi var. Aralarında en güzel gözüken de o. Amd kartlarında sapphire her zaman en çok satar satışta size en büyük kolaylığı o verir. Ayrıca nitronun fanları çok kolay takılıp çıkarılabiliyor çok esnek bir tasarıma sahip ve çok sessiz. Strix de çok güzel kart ama hantal ve ağır. Ayrıca ben strixin kaba olduğunu ve nitro kadar iyi gözükmediğini düşünüyorum. Aralarında çok fiyat farkı yok tasarım olarak hangisini beğeniyorsanız onu alın. Bu arada şunu aklınızdan çıkarmayın MSI ASUS gibi firmaların nerdeyse her üst seviye amd kartında soğutma problemleri çıkıyor( örneğin rx 5700 xt evoke un termal padleri yanlış büyüklükte bellek fazla ısınıyor)

En dengeli kart nitro. Diğerlerinden çok daha hafif ve en iyi soğutmayı sağlayabiliyor çünkü çok zekice bir soğutma sistemi var. Aralarında en güzel gözüken de o. Amd kartlarında sapphire her zaman en çok satar satışta size en büyük kolaylığı o verir. Ayrıca nitronun fanları çok kolay takılıp çıkarılabiliyor çok esnek bir tasarıma sahip ve çok sessiz. Strix de çok güzel kart ama hantal ve ağır. Ayrıca ben strixin kaba olduğunu ve nitro kadar iyi gözükmediğini düşünüyorum. Aralarında çok fiyat farkı yok tasarım olarak hangisini beğeniyorsanız onu alın. Bu arada şunu aklınızdan çıkarmayın MSI ASUS gibi firmaların nerdeyse her üst seviye amd kartında soğutma problemleri çıkıyor( örneğin rx 5700 xt evoke un termal padleri yanlış büyüklükte bellek fazla ısınıyor)
Şöyley
Gözünüz kapalı Nitro+ alın.
Gözünüz kapalı Nitro+ alın.
En sessizi 2-3 db farkla red devil hocam. Bu seçenekler arasında da red devil ve nitro+ dan hangisi gözüne hoş geliyorsa bence onu al. Hardware Unboxed kanalı ikisine de harika kart hangisi daha ucuzsa veya hangisini estetik olarak beğeniyorsanız ona yönelin diye tavsiye vermişti. Çok fazla farkları yok Red Devil'in soğutması biraz daha ağır. Nitro+'ın özel memory soğutması ve fanların kolay çıkarılıp takılması gibi avantajı var.
Arkadaşlar elimde 4 tane seçenek kaldı son olarak şimdiden teşekkür ederim ;
Asrock rx 5700 xt taichi x (newegg) (3450 tl)
Msi Radeon RX 5700 XT Gaming X (amazon almanya) (3415 tl)
Asus Rog Strix RX 5700 XT (almanya başka satıcı (amazon dan farklı/(3.165 tl) 3370 amazon com
Power Color red devil Rx 5700 Xt (amazon com 3225 tl)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı