3400 TL Xiaomi telefon önerisi

Bu siteyi daha önce görmedim güvenilir mi peki?
Benim sana önerim şudur. Realme 7 belirlediğiniz bütçede güzel bir telefondur. Arkadaşın attığı POCO donanım olarak biraz daha iyi. Siz günlük kullanım için alıyorsunuz sizin için en önemli şey yazılım. Realme 7 Pro kullanıyorum. Yazılımı harika. Realme 7 alma fiyatı 2800 TL'idi. 1-2 hafta içinde Realme 8 gelicek onu bekle bence.

Arkadaş Xiaomi istemiş ve POCO da Xiaomi'nin yan markası ve bütçesine uygun. En iyi modeli istemiş bu da bütçesine uygun en iyi model.
Realme 7 önerenler olmuş ama POCO ondan çok daha iyi bir model. Benim tavsiyem POCO X3 Pro. Arkadaş hangisini isterse onu alsın.
Poco x3 pro işlemci ve ekran hariç hiçbir açıdan realme 7 modelinden iyi değil günlük kullanıcı için.
Ben kendim 200gr bir telefon kullanıyorum ve poco x3 pro 200gr+ , o cihaz kelimenin tam anlamıyla takoz.

Ayrıca günlük kullanıcı için - yönleri çok fazla.

1- Tasarımı rakiplerine göre daha kaba.
2- Cihaz cidden ağır ve kalın.
3- Kamerası rakiplerinden bayağı geride.
4- POCO cihazlardaki MIUI sorunlu genel olarak.
5- Ekran teknolojisi olarak rakiplerinden geride.
6- Ekran panelinin kalitesi fiyatına göre kötü.
7- Malzeme kalitesi kötü, bir elinize mi 11 Lite/Realme 7 Pro/Redmi Note 10 Pro tarzı aynı bütçedeki cihazları alıp diğer elinize POCO X3 Pro'yu aldığınızda aradaki farkı bariz hissediyorsunuz.

POCO X3 Pro işlemci ve ekran hariç hiçbir açıdan Realme 7 modelinden iyi değil günlük kullanıcı için.
Ben kendim 200gr bir telefon kullanıyorum ve POCO X3 Pro 200gr+, o cihaz kelimenin tam anlamıyla takoz.

Ayrıca günlük kullanıcı için - yönleri çok fazla.

1- tasarımı rakiplerine göre daha kaba.
2- cihaz cidden ağır ve kalın.
3- kamerası rakiplerinden bayağı geride.
4- POCO cihazlardaki MIUI sorunlu genel olarak.
5- ekran teknolojisi olarak rakiplerinden geride.
6- ekran panelinin kalitesi fiyatına göre kötü.
7- malzeme kalitesi kötü, bir elinize mi 11 Lite/Realme 7 Pro/Redmi Note 10 Pro tarzı aynı bütçedeki cihazları alıp diğer elinize POCO X3 Pro'yu aldığınızda aradaki farkı bariz hissediyorsunuz.

Arada 600 TL fark var. Arkadaş performansa önem veriyorsa X3 Pro alsın. Eğer 600 TL daha vermek isterse mi 11 Lite alsın kendisi bayağı zarif bir telefondur. Kamerasının da rakiplerinden geri olduğunu düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda X3 NFC ve Realme 7 Pro'nun kamera videosu var. Benim önerdiğim model ise x3 Pro modeli kamera biraz daha iyi olacaktır.

Bu bütçede gerçekten arkadaş eğer telefonun ağırlığını dert etmeyecekse en iyi telefon POCO X3 Pro.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı