34000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Kalan paraya DDR5 16 GB RAM, 1TB SSD'de alabilirsiniz.

Kingston 1 TB KC3000 SKC3000S/1024G M.2 PCI-Express 4.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
fiyati,1913612731.html

İlla benim dediğim olacak kardeşim ben RAM takamam SSD takamam kendimi bir şey sanırım diyorsanız.

Merhaba siz ASUS ROG STRIX kullanıyosunuz sanırım. Oyunlarda özellikle yeni büyük oyunlarda Ultra ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz? Isınması, soğutması nasıl? Bir de watt problemi olduğunu duydum 115 wattın üzerine çıkamıyormuş onu düzelttiler mi? Sağ olun.

Merhaba siz ASUS ROG STRIX kullanıyosunuz sanırım. Oyunlarda özellikle yeni büyük oyunlarda Ultra ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz? Isınması, soğutması nasıl? Bir de watt problemi olduğunu duydum 115 wattın üzerine çıkamıyormuş onu düzelttiler mi? Sağ olun.
benim kuzenim kullanıyor ve her oyunu guzel şekilde oynuyor soğutması guzel wattı fena değil 127 watta kadar çıkıyor

Memnunum, Forza 5 ekstrem de 60-70FPS arası geliyor örnek olarak. Soğutması ROG kalitesi, 115 Watt sorunu BIOS ile düzelmişti sözde ama şuana kadar 131W gördüm maksimum o da Forza 5'te 2 saatlik oyun deneyimim sırasında ama hemen hemen düzeldi genel olarak 120-125W'ta oynuyorum.

Memnunum, Forza 5 ekstrem de 60-70FPS arası geliyor örnek olarak. Soğutması ROG kalitesi, 115 Watt sorunu BIOS ile düzelmişti sözde ama şuana kadar 131W gördüm maksimum o da Forza 5'te 2 saatlik oyun deneyimim sırasında ama hemen hemen düzeldi genel olarak 120-125W'ta oynuyorum.
Dlss açık mı kapalı mı

NE YAPIYORSUNUZ hocam. Şakadan bile olsa önerilmez "o" attığınız şeyler. Umarım şaka yapmışsınızdır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı