180.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
180.000
Arkadaşlar

Bu laptopa karar kıldım ve sipariş ettim ilginiz için teşekkür ederim. Laptop elime ulaştıktan sonra yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı ?

Arkadaşlar

Bu laptopa karar kıldım ve sipariş ettim ilginiz için teşekkür ederim. Laptop elime ulaştıktan sonra yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı ?
Bu bütçede 2K almasaydınız keşke.

Driver kurulumlarını yap yeter gibi.

Arkadaşlar

Gayet guzel laptop hocam simdiden hayirli olsun. Iyi ki MSI almamissiniz. Asus rog malzeme kalitesi, performans ve ekran kalitesi olarak onde.

Bu bütçede 2K almasaydınız keşke.

Driver kurulumlarını yap yeter gibi.
Arkadas rekabetci oyunlar oynadigini soylemis. Laptopta 4k da fps yetmez rekabetci oyunlarda. 2k en guzel ekran. Hem gunluk isler icin hem de her turden oyun icin uygun bir erkan. O yuzden oyun laptoplari icin 4k yerine 2k ya dondu firmalar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar

Sürücüleri kur. Sonra birkaç oyunda fps ve sıcaklık testi yap. Sonra keyfine bak!

Gayet guzel laptop hocam simdiden hayirli olsun. Iyi ki MSI almamissiniz. ASUS ROG malzeme kalitesi, performans ve ekran kalitesi olarak onde.

Arkadas rekabetci oyunlar oynadigini soylemis. Laptopta 4K da FPS yetmez rekabetci oyunlarda. 2K en guzel ekran. Hem gunluk isler icin hem de her turden oyun icin uygun bir erkan. O yuzden oyun laptoplari icin 4K yerine 2K ya dondu firmalar.

Aşırı competitive olsan bile ekran kalitesi için 4K'yı bu bütçede tercih edebilirdi.
Hatta 2K 360Hz monitör alıp laptopa DP ile bağlayabilirdi. Böylece daha da akıcı olabilirdi. Zaten FPS ile alakalı en ufak sorunu olmayacak bir cihaz satın alıyordu.

Aşırı competitive olsan bile ekran kalitesi için 4K'yı bu bütçede tercih edebilirdi.
Hatta 2K 360Hz monitör alıp laptopa DP ile bağlayabilirdi. Böylece daha da akıcı olabilirdi. Zaten FPS ile alakalı en ufak sorunu olmayacak bir cihaz satın alıyordu.
Fps ile alakali nasil en ufak bir sorun olmuyor ? Masaustu 4090 olsa tamam da laptop 4090 gpu 4k da cogu grafigi yuksek oyunda 60 fpsin altina dusuyor ki 60 fpsin alti kesinlikle bu kadar para odedigin cihazda kabul edilebilir bir sey degil.

Rekabetci oyunlarda da herkes maksimum FPS i istedigi icin 4k in yine bir anlami yok. 15 fps in bile onemi oldugu icin hatta millet ayar bile kisiyor maksimum fps alabilmek icin o tarz oyunlarda. Oyun disinda evet 4k video izlerken, gunluk calisma islerinde vs guzel oluyor ama oyun icin 4k laptop almayin pisman olursunuz benden soylemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı