3400G APU sistem Forza Horizon 4 oynatır mı?

lakeoftears

Centipat
Daha fazla  
R5 3400G 2x8 3200MHz RAM bir sistem almayı düşünüyorum da Steam kütüphanemde Forza var bu sistemle Forza'yı 1080p High (en kotu medium) ayarlarla 50 60 FPS oynar mıyım bu sisteme sahip olan varsa oyun performanslarını yazabilir mi?

Ayrıca 3400G işlemcisin normal ekran kartlarına kıyas yaparsak hangi karta denk gelir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FPS değerleri bu şekilde oynarsınız. Sıkıntı olmaz. Sistemi ne kadara almayı düşünüyorsunuz?

Evet, oynatır. Düşük ayarlarda 60 FPS üstü alırsınız.
3400 G ortalam GT 1030'a denk geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

FPS değerleri bu şekilde oynarsınız. Sıkıntı olmaz. Sistemi ne kadara almayı düşünüyorsunuz?

3500 civarına bulmuştum en son özelleştirmeyle beraber.

Kardeşim düşük'te 8 GB ile rahat en az 60FPS alırsın, istersen seçtiğin işlemcili sisteme benzer olan kendi sistemimde bulunan Forza ile yapmış olduğum ve video dışı düşük ayarlar +85 üstü alırken video içi +60 alabiliyorum izlemek istersen aşağıya bırakıyorum.
Ayrıca Vega 11 genel olarak GT1030 denilebiliyor, RX550'ye ise biraz yakın fakat 8 GB RAM ile GTA V gibi oyunlarda çok az FPS verir ekran kartına göre.

Kardeşim düşük'te 8 GB ile rahat en az 60FPS alırsın, istersen seçtiğin işlemcili sisteme benzer olan kendi sistemimde bulunan Forza ile yapmış olduğum ve video dışı düşük ayarlar +85 üstü alırken video içi +60 alabiliyorum izlemek istersen aşağıya bırakıyorum.
Ayrıca Vega 11 genel olarak GT1030 denilebiliyor, RX550'ye ise biraz yakın fakat 8 GB RAM ile GTA V gibi oyunlarda çok az FPS verir ekran kartına göre.

RAM 2x8 yapacağım kanka 16 GB olacak toplam performansta ciddi artış olur diye dusunuyorum.

Hocam şu sisteme bakın isterseniz. Özelleştirme şu şekilde oluyor.
3400G+Ballistix 2*8+kasayı seçmek gerekiyor bir de zaten 1 seçenek var ve son olarak güç kaynağını Cougar veya Zalman olursa biraz daha güzel olur. Aşağı yukarı sizin attığınız sistemle aynı fiyata denk geliyor. Parçalar biraz daha kaliteli burada. Kendimiz toplarsak aynı fiyatta ve çok daha kaliteli parçalar kullanabiliyoruz.
Anakart diğerlerinde A320 idi hem şu an hem ileriye dönük olması açısından B450 çok güzel oldu.
Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz DDR4 CL16 CMK8GX4M1D3000C16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2 adet.
Kasa 2.el daha ucuza bir şeylerde olabilir. Ama sıfır olarak bunu değerlendirebilirsin. 3800 falan yapıyor. Her parçası daha kaliteli oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı