3400GE için fan önerisi

Sciuga

Decapat
Herkese iyi günler. 3400GE işlemciye sahibim bunun için bir tane işlemci fanı almak istiyorum.

Ek olarak kasa MSI MAG Forge 100M, anakart ise B450M S2H, bilginiz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe ne kadar?

Ucuzdan pahalıya:

GAMETECH HD2.0 Rainbow Fanlı Bakır Kule Tipi Intel/AMD CPU Freezer Soğutucu : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Snowman T6 Cpu Fan Mavi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ben Ryzen 2600 ile Reeven E12 kullanıyorum, performansından memnunum. Bir bakın derim:

Bu baya ucuzladı sanki? 250 felandı galiba. Ben olsam T6 yerine bunu alırım. İçinde kontrolcü varmıydı?

Bu baya ucuzladı sanki? 250 felandı galiba. Ben olsam T6 yerine bunu alırım. İçinde kontrolcü varmıydı?
Ben Mart'ta 225'e almıştım biraz daha ucuzladı bu aralar. Kendi kontrolcüsu yok ama anakarta takıp renk kontrolü yapılabiliyor veya benim gibi kasanın kontrolcüsüne bağlayınca da renk kontrol edilebiliyor.

Cezalı olduğum için yazamadım kusura bakmayın. Şuan toplam 160TL bütçem var maalesef fazlası çıkmaz. Bir adet işlemci fanı, bir adet fan çoklayıcı gerekiyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Hatırlatma: Kasa MSI MAG FORGE 100M, Anakart B450M S2H ve işlemci 4300GE.
@Mehmet A @Lee Yubin
fan çoklayıcı olarak bu nasıldır?

Hocam ilk attığınız en ucuzu olan b450m S2H anakarta sığar mı? 120 TL bütçe var daha iyisi varmıdır? @Mehmet A

Maks 120tl bütçe var siparişi gecicem birazdan yardımcı olacak arkadaşlar hızlı olursa sevinirim. Ek olarak fanin içerisinden termal macun geliyor mu yoksa sürülü mu geliyor.

Son düzenleme:
Snowman M200 sistemime uygunmudur acaba? Maalesef bütçem fazla değil maks 120 TL bu civarlarda bir şey alacağım. Uygun ise siparişi geçeceğim.

Geri
Yukarı