3400TL Yayın Ve Oyun Odaklı PC Toplama

EfeErdogdu

Decapat
Şu anlık 3400 TL PC bütçesi yaptım alacağım bana bir PC listesi yapar mısınız? Yayında (Fortnite, CS:GO, Zula, GTA V, ETS 2 vb) oyunlar oynayacağım. Destekleriniz için şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLive, Twitch, Youtube gibi yerlerde canli yayin yapacagim ve bana guclu bir PC gerekiyor. Bana PC listesi cikarirsaniz mutlu olurum. Şimdiden tesekkurler. Ayrica video da cekecegim. Fortnite, Zula, H1Z1 tarzi videolar.

Bunları 3400 Liralık bir sistem ile yapman mümkün değil. Ocak 2018'de aldığım bilgisayar setimi satıyorum. İşini göreceğini düşünüyorum bir bakmanda fayda var.
Sinerji Neon-R-GTX1050ti (PC Hocası) Ryzen 3 1200/8 GB/1 TB/GTX1050ti
Adresindeki kasayı + Hyperx Alloy FPS mekanik klavyeyi + Acer 24 inch Full HD 5 ms monitörü toplam 3500 Liraya satıyorum. Acil bir durum olduğu için fiyatı böyle ilgilenirsen detayları konuşuruz. İlla sıfır alacağım diyorsan bütçeni arttırman gerekiyor.

Bunları 3400 Liralık bir sistem ile yapman mümkün değil. Ocak 2018'de aldığım bilgisayar setimi satıyorum. İşini göreceğini düşünüyorum bir bakmanda fayda var.
Sinerji Neon-R-GTX1050ti (PC Hocası) Ryzen 3 1200/8 GB/1 TB/GTX1050ti
Adresindeki kasayı + Hyperx Alloy FPS mekanik klavyeyi + Acer 24 inch Full HD 5 ms monitörü toplam 3500 Liraya satıyorum. Acil bir durum olduğu için fiyatı böyle ilgilenirsen detayları konuşuruz. İlla sıfır alacağım diyorsan bütçeni arttırman gerekiyor.

Yok kardesim tesekkurler ben donanim arsivinin yaptigi g2 adli bilgisayari aldim icinde rog strix rx 570 var ssd falan ryzen 5 2500x ve oyunlarda yuksek fps veriyor pubg de mesela 50 60 fps ultra 1080p de 2k da 40 50 fps falan

2018'den beri PC toplamaya calisan birisiyim. Butcem artiyor ve bu senenin sonlarına dogru yeni PC alacağım. Listeleri bekliyorum. Secme konusunda basarilar dilerim.

Zamanı geldiğinde konu açın. 1 yıl sonrası için öneri istenmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı