Xbox 345 TL'ye 13 aylık Game Pass Ultimate Almak!

X box series s kullanıcısıyım,şuan aktif 2 ay ultimate üyeliğim mevcut. 3 aylık live gold almaya calistigimda 'mevcut aboneliklerinizden bir veya birden fazlasiyla çakışıyor' diyor nasıl cozebilirim ?

İlginç bir durum geldi başıma. 13 aylık üyeliği aldım. 75 75 75 75 30 şeklinde. AArdından hepsini Ultimate'e çevirip 1 yıl daha uzatmaya çalıştım. Ardından yanlışlıkla üyeliği iptal ettim.

Üyeliği iptal etmemin ardından 4 defa uzatmış olduğum Ultimate ödememi Microsoft bana geri ödeme yaptı ancak ondan önce almış olduğum 75x4 ve 30 TL olan ödemeleri iade yapmadılar. Bu iadeleri yapmayacaklar mı bana? Onu anlamadım şu an. Bu konuyla ilgili Microsoft'la iletişime geçebilir miyim acaba?

Arkadaşlar merak edenler için bu yöntem PC için çalışıyor, az önce denedim. 4 kere 3 aylık aldıktan sonra 1 aylık üyelik daha alabiliyorsunuz. 12 ay + 1 ay + 1 ay ultimate üyelik ile toplam 14 ay Ultimate üyeliğim oldu.
kral şimdi nasıl yaptın tam olarak anlayamadım. 12 ay aldın sonra 1 ay dediğin yine aynı xbox gold mu yoksa 1 aylık pc versiyonu mu.

Geri almaları çok zor Bi ihtimal müşteri hizmetlerine mutlaka ulaşmaya çalış,
Pazartesi sabah ilk işim müşteri hizmetlerini aramak olacak, sorunu çözmezlerse THH'ye başvuracağım.

İlginç bir durum geldi başıma. 13 aylık üyeliği aldım. 75 75 75 75 30 şeklinde. AArdından hepsini Ultimate'e çevirip 1 yıl daha uzatmaya çalıştım. Ardından yanlışlıkla üyeliği iptal ettim.

Üyeliği iptal etmemin ardından 4 defa uzatmış olduğum Ultimate ödememi Microsoft bana geri ödeme yaptı ancak ondan önce almış olduğum 75x4 ve 30 TL olan ödemeleri iade yapmadılar. Bu iadeleri yapmayacaklar mı bana? Onu anlamadım şu an. Bu konuyla ilgili Microsoft'la iletişime geçebilir miyim acaba?
Hocam bende seninle aynı durumdayım, 2021 Aralık ayında 36 aylık Gold almıştım, üzerine 1 aylık Ultimate alıp yükseltmiştim, dün Ultimate'yi iptal ettim ve bana sadece 23.03TL iade yapıldı, 18 aylık Gold'a geri dönüştürülmedi.
Sabah ilk işim müşteri hizmetlerini aramak olacak, umarım çözüm sağlarlar aksi taktirde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Son düzenleme:
Hocam anlamadım. Aldığımız 12 aylık xbox live gold'tan sonra ultimate geçiş yaptığımızda 13 aylık ultimate mi oluyor? Çünkü ben sadece pcde kullanıyorum ve pc aboneliğinde 3 ay al seçeneği yok.

Hocam live gold alıyorsun, daha sonra ultimate geç diyip 1 aylık ultimate ücreti daha ödüyorsun. Aldığın live gold aylığı + 1 ay olarak pc için de kullanabiliyorsun. Ben öyle anladım.
Hocam anlamadım. Aldığımız 12 aylık xbox live gold'tan sonra ultimate geçiş yaptığımızda 13 aylık ultimate mi oluyor? Çünkü ben sadece pcde kullanıyorum ve pc aboneliğinde 3 ay al seçeneği yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı