35.000-45.000 TL'ye oyuncu laptop önerisi

nedimbeser

Decapat
Merhaba, abilerim kardeşlerim. Laptop alma arifesindeyim mimarlık bölümü öğrencisiyim bütçem 35.000 45.000 TL arası bir tık üstünü de düşünebilirim cihaza bağlı olarak. Oyun ve çizim için bir laptop arayışındayım laptopta aradığım en büyük özelliklerden birtanesi ekran kartı watt değeri 120-140 watt arası bir cihaz bakıyorum. Bu fiyatlara var mı tam emin olamadım. Baktığım cihazlar genelde MSI markasına ait şu an piyasadaki bütçemin aralığında olan cihazlar 105 wat değerinde 140 wat ile arasında çok bir uçurum olur mu? Veya farkı ne kadar olur bilgisi olanlar beni aydınlatırsa sevinirim. Bazı markalara karşıda açıkçası biraz ön yargım var örnek vermek gerekirse Acer, Casper, HP gönül ister ki MSI veya ASUS ROG modellerinden birisini sizin bilgilerinize güvenerek bir de sizlere danışmak istedim. Bu arayışımda bana yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum hayırlı ramazanlarınız olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha çıkıp bunu alın.

4060 4070 arası çok fark yok ki. Üstteki ASUS'u alırdım ben

Bu bilgisayarı gerçekten beğendim canavar gibi konfigrasyon yapabilir miyim peki ?

4060 4070 arası çok fark yok ki. Üstteki ASUS'u alırdım ben
Biraz marka takıntım var hocam benim gamegaraj bilemedim ya

Peki alıp açtıktan sonra garanti dışı kalıyor mu bilginiz var mı 140 watt sanırım ekran kartı da doğru baktıysam

Başka öneriniz varsa açığım

Evet 140 watt, zarar vermediğin sürece kalmıyor.

SSD açıkcası 1 tb olsa daha iyi olur diye düşünüyorum da işlemci konusundanda üzmez güzel cihazmiş

Birşey daha sormak istiyorum Gpn Bilgi Teknolojileri I Aradığınız En iyi Teknoloji ' den daha önce alışveriş yapmamıştım sitede bir sorun çıkar mı güvenilirdir değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı