35.000-50.000 TL'ye gaming laptop önerisi

Bütçe
35.000 - 50.000

Fatih P

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. 35-50 bin TL bütçem var. Bana bu fiyatlar arasında önerebileceğiniz laptop varsa yardımcı olur musunuz? Oyun oynamak için alacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba herkese. 35-50 bin TL bütçem var. Bana bu fiyatlar arasında önerebileceğiniz laptop varsa yardımcı olur musunuz? Oyun oynamak için alacağım. Şimdiden teşekkür ederim.
Ben şöyle bir şey buldum ama daha iyisi olabilir.
@SadeceYiğit

Hocam oyun için istiyorsanız laptop almayın kesinlikle almayın pişman olursunuz hazır sistemlere bakın İtopya'da Sinerji'de vatan da sistemler var oradan kasalı sistemlere bakın.

Hocam oyun için istiyorsanız laptop almayın kesinlikle almayın pişman olursunuz hazır sistemlere bakın İtopya'da Sinerji'de vatan da sistemler var oradan kasalı sistemlere bakın.

Laptopların performansı son zamanlarda masaüstüne yaklaştı. Hadi onu bunu geçtim arkadaş belki sürekli taşınan, yer değiştirmek zorunda kalan, sürekli seyahat eden bir insan olabilir. Laptop önerisi isteyen adama laptop almayın pişman olursunuz demek nedir ya.

Laptopların performansı son zamanlarda masaüstüne yaklaştı. Hadi onu bunu geçtim arkadaş belki sürekli taşınan, yer değiştirmek zorunda kalan, sürekli seyahat eden bir insan olabilir. Laptop önerisi isteyen adama laptop almayın pişman olursunuz demek nedir ya.

Oyun oynamak için laptopmu alırsın bilgisayarmı? adam belirtmiyor bir yerlere gideceğini.

Oyun oynamak için laptopmu alırsın bilgisayar mı? Adam belirtmiyor bir yerlere gideceğini.

Belirtmiyor ancak arkadaş laptop önerisi istemiş. Eğer masaüstü almak istese masaüstü önerisi ister. Evet bir yerlere gidip gitmeyeceğini bilemeyiz bunun için de işte laptop almayın pişman olursunuz demek saçma geliyor. Ayrıca laptopla da oyun oynanır.

Hem adamın isteğini değiştiriyorsun bir sebep belirtmeden ve ortada birşey yokken. Belki 1 yıl sonra birşey olacak ve evinde kalamayacak nerden biliyorsun? Hem de gidipte en kazık siteleri öneriyorsun dostum. Bu söylediklerin ne kadar mantıklı?

Geri
Yukarı