50.000 TL'ye gaming laptop önerisi

Pat07

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Oyun için 50 bin TL civarı güncel sistem parçalarından oluşan bir laptop bakıyorum. MSI katana ve HP Victus modelleri buldum şimdiye kadar ki araştırmamda. Daha iyi önerisi olan var mı? Veya bu modellerle ilgili kronik sorun yaşayan veya bunları önermeyen arkadaşlar var mı? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

140W 4070.

140W olması harbiden iyi hem 4070 hem watt yüksek beğendim alınır. SSD'nin yükseltilmesi lazım.

Bu gayet güzel, ram yükseltmesi yapılabilir.

Teşekkür ederim. Benim merak ettiğim diğer husus soğutma ve malzeme kalitesi konusunda hangi modelleri tercih etmeliyim bu bağlamda bütçeyi zorlayıp 10k artırabilirim.

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g16-g614jva39-n3159a39-intel-core-i7-13650hx-32gb-2tb-ssd-rtx-4060-windows-10-pro-16-fhd-165hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC000046KWYF?magaza=Arcadia%20Bilişim

Teşekkür ederim. Benim merak ettiğim diğer husus soğutma ve malzeme kalitesi konusunda hangi modelleri tercih etmeliyim bu bağlamda bütçeyi zorlayıp 10k artırabilirim.

10 bin TL daha arttırırsanız bunu alabilirsiniz, soğutma anlamında çok iyidir. Eğer alamazsanız da MSI laptoplar da iyi bir soğutmaya sahiptir merak etmeyin.

Geri
Yukarı