35.000 TL Android telefon önerisi

Bütçe
35000
iOS varken Android denilen çöpe para verilmez bu kadar Android kullanıyorum mecburen bu arada.
60 Hz'lik kör edici ekranın ile sana mutluluklar dostum. iPhone dediğin ürün Andorid firmalarına o kadar muhtaç ki :D

Oyun için bu rakamlara çıkmaya gerek yok. Sana büyük ve kaliteli ekran, iyi bir işlemci, soğutma sistemi ve yüksek hızlı şarjı olan bir cihaz lazım. Biraz daha ekleyerek 13T Pro alabilirsin. Nothing Phone 2 bakabilirsin. Poco F5 Pro ve X6 Pro da ihtiyacını karşılayacak daha uygun cihazlar.

iOS varken Android denilen çöpe para verilmez bu kadar Android kullanıyorum mecburen bu arada.
Yarım elma logosu için 60hz çöp bir cihaza 60.000₺ ödemeye devam edin siz. Biz burada objektif ve doğru bilgileri sunuyoruz. Samsung, Apple'ı ezer geçer bu konu tartışmasız ve net. Fanboyluğa devam 😀.
Maksimum 35 bin TL vereceğim, aşırı oyun oynuyorum, mesela CoD Warzone Mobile. Her anlamda beni tatmin etsin fişek gibi olsun var mı öneri?
Bu bütçede S23'den iyi cihaz bulamazsınız. Ekranı küçük gelirse S23 Plus bakılabilir.

Şubat 2023'den beridir (Düz S23 256 GB) modeli kullanıyorum (Diablo İmmortal) oyunu hariç diğer kalan tüm oyunları denedim yağ gibi kayış gibi oynatıyor takılma vs yok.

Diablo İmmortal oyunu da (Optimisazyon) sıkıntıları olan bir oyun hem PC de hem telefonda. Diablo İmmortal oynayacaksan sıkıntı çekersin biraz.

Ama dediğim gibi diğer oyunlar da gram sorun yaşamazsın.

Düz S23 ekranı küçük derler oyun oynanmaz, film izlenmez denilir genellikle ama alakası yok (Takıntılı) birisi değilseniz ve ön yargılı değilseniz. Gayette işinizi her türlüsü ile görür.

Ekran takıntınız var ise S23+ Plus almanızı tavsiye ederim pil olarakta araların da 1 saat süre oluyor. Mesela düz S23 8 saat ekran süresi veriyorsa, S23+ Plus 9 saat veriyor.

Bu anlattıklarımı düşünerek karar verirseniz daha sağlıklı olacaktır.

Son düzenleme:
Şubat 2023'den beridir (Düz S23 256 GB) modeli kullanıyorum (Diablo İmmortal) oyunu hariç diğer kalan tüm oyunları denedim yağ gibi kayış gibi oynatıyor takılma vs yok.

Diablo İmmortal oyunu da (Optimisazyon) sıkıntıları olan bir oyun hem PC de hem telefonda. Diablo İmmortal oynayacaksan sıkıntı çekersin biraz.

Ama dediğim gibi diğer oyunlar da gram sorun yaşamazsın.

Düz S23 ekranı küçük derler oyun oynanmaz, film izlenmez denilir genellikle ama alakası yok (Takıntılı) birisi değilseniz ve ön yargılı değilseniz. Gayette işinizi her türlüsü ile görür.

Ekran takıntınız var ise S23+ Plus almanızı tavsiye ederim pil olarakta araların da 1 saat süre oluyor. Mesela düz S23 8 saat ekran süresi veriyorsa, S23+ Plus 9 saat veriyor.

Bu anlattıklarımı düşünerek karar verirseniz daha sağlıklı olacaktır.
Benim cihazım s20fe çoğu yüksek oyunda ısınmasına rağmen diabloyu oynadığımda herhangi bir sıkıntı yaşamadım ben sabit 60 oynayabiliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı