35.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
35000 +2000 -2000

Benim önerdiğim acerin ekranı çok kaliteli bir araştırmanı öneririm. ayrıca diğer nitro 5 ler gibi değil işaretide farklı dikkat edersen.

Ucuz olanıda var dikkat edersen onuda paylaşıyorum ama özellikleri biraz düşük.

Ayrıca muhakkak şu videoları izlemelesin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tabikii victus vs daha çok özellikler sunabilir ama pek kaliteli laptoplar olduğunu düşünmüyorum.

Diğer arkadaşın önerdiği Victus modeli ile sizin önerdiğiniz Acer arasında bir kıyaslama yapsak hangisi daha iyi olur ve benzeri özelliklerde bulduğum Acer'ler 45.000₺ sizin önerdiğinizin linkini paylaşmanız mümkün mü?

Attığınız ürünün 1TB hafızalı versiyonu var mı? Çünkü 512 AI PSD dosyaları, büyük bir müzik arşivi ve birkaç oyunla dolar diye tahmin ediyorum.

Ve son olarak tasarım programlarında AMD işlemci problem yaratır mı?

Diğer arkadaşın önerdiği Victus modeli ile sizin önerdiğiniz Acer arasında bir kıyaslama yapsak hangisi daha iyi olur ve benzeri özelliklerde bulduğum Acer'ler 45.000₺ sizin önerdiğinizin linkini paylaşmanız mümkün mü?

Attığınız ürünün 1TB hafızalı versiyonu var mı? Çünkü 512 AI PSD dosyaları, büyük bir müzik arşivi ve birkaç oyunla dolar diye tahmin ediyorum.
Benim attığımın işlemcisi ona göre daha iyi. Kalan 2000 liralık bütçeyle bir SSD alıp takabilirsiniz.

Benim önerdiğim Acer'in ekranı çok kaliteli bir araştırmanı öneririm. Ayrıca diğer Nitro 5'ler gibi değil işaretide farklı dikkat edersen.

Ucuz olanıda var dikkat edersen onu da paylaşıyorum ama özellikleri biraz düşük.

Ayrıca muhakkak şu videoları izlemelesin.

Tabikii Victus vs daha çok özellikler sunabilir ama pek kaliteli laptoplar olduğunu düşünmüyorum.

Pahalı olan bieaz bütçemi fazla aşıyor ucuz olanın da özellikleri aynı banttaki victusa göre fazlasıyla altta kalıyor kaliteli olmadığını düşünmenizin sebebi nedir?

Benim attığımın işlemcisi ona göre daha iyi. Kalan 2000 liralık bütçeyle bir SSD alıp takabilirsiniz.

Anladım teşekkür ederim. Son bir sorum olacak size iki ayrı kodlu model attınız farkları yok gibi ama biri 1000 ₺ daha yüksek bir fark mı var ve hangisini öneriyorsanız alıntılamanız mümkün mü?

Pahalı olan bieaz bütçemi fazla aşıyor ucuz olanın da özellikleri aynı banttaki victusa göre fazlasıyla altta kalıyor kaliteli olmadığını düşünmenizin sebebi nedir?

Hocam ben bu attığım laptopun ekranı 3ms. Vicutsun 25ms muhtemelen.
Soğutması daha iyi.
Zaten cihazı eline aldığınızda hissediyorsunuz.
Ayrıca G-Sync var. Ekran akıyor. 400nit parlaklık Çok iyi bir değer.

G-Sync laptop gerçekten üst düzey bir Nitro.

HP Victus daha iyi performans verecektir doğru ama bu da kaliteli cihaz. Siz bilirsiniz düşünün taşının hocam.

Hocam ben bu attığım laptopun ekranı 3ms. Vicutsun 25ms muhtemelen.
Soğutması daha iyi.
Zaten cihazı eline aldığınızda hissediyorsunuz.
Ayrıca G-Sync var. Ekran akıyor. 400nit parlaklık çok iyi bir değer.

G-Sync laptop gerçekten üst düzey bir Nitro.

HP Victus daha iyi performans verecektir doğru ama bu da kaliteli cihaz. Siz bilirsiniz düşünün taşının hocam.

Ev içi kullanımda kısa vadede monitör alacağım bu yüzden Victus daha mantıklı oluyor çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı