35.000 TL Gaming laptop önerisi

• Konuyu başlatan c4gin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 584
Tamam kanka öyle olsun. Acer Nitro 16 AMD | 16 inç Dizüstü Oyun Bilgisayarı | Acer Türkiye
Bak buradan kendin fark var mı yok mu?

Çok baktım merak etme asıl senin bakmanı tavsiye ederim. Kasadaki fark çok dikkatli incelemediğin sürece belli bile olmuyor.

Geçen sene Nitro 5'in kasası değişti, eski Nitro 5'ler ile alakası yok yani. Bende 2020 Nitro 5 de var.

Çok baktım merak etme asıl senin bakmanı tavsiye ederim. Kasadaki fark çok dikkatli incelemediğin sürece belli bile olmuyor.

Geçen sene Nitro 5'in kasası değişti, eski Nitro 5'ler ile alakası yok yani. Bende 2020 Nitro 5 de var.

Buraya iki laptopu ekle bakin tek tek hocam anlatamiyorum size.

Buraya iki laptopu ekle bakin tek tek hocam anlatamiyorum size.

Dostum defacalarca inceledim ben, bence sen incele diyorum çünkü kasaları arasında çok fark olduğuınu falan sanman bana tuhaf geldi, ilk bakışta ayırt bile edemezsin o kadar az fark var. Hatta hava çıkışları haricinde fark yok diyebilirim.

Neyse ben pes ediyorum.

Dostum defacalarca inceledim ben, bence sen incele diyorum çünkü kasaları arasında çok fark olduğuınu falan sanman bana tuhaf geldi, ilk bakışta ayırt bile edemezsin o kadar az fark var. Hatta hava çıkışları haricinde fark yok diyebilirim.

Neyse ben pes ediyorum.

Bataryalarina kadar fark var kanka etmelisin zaten.

Bataryalarina kadar fark var kanka etmelisin zaten.

Oyuncu Laptop'unda bataryanın ne önemi var sence? Ben aralarında fark yok demiyorum çok gereksiz farklar var. Oyun performansında aynı paraya daha fazla performans almak varken neden Nitro 16'da ısrar ettiğini merak ediyorum gerçekten.

Ayrıca 38600 ile 40999 arasında 1.5k değil 2.4K fark var ve tekrar söylüyorum aradaki farka 16 GB RAM ve 500 GB M.2 SSD alınabilir.

Daha fazla uzatmaya gerek yok.

Geri
Yukarı