35.000 TL ile yurt dışında gezilecek ülke önerisi

1000 dolar gayet iyi para. Ucuza bilet yakalayabilirseniz barcelona, paris hatta amsterdam tatili bile yapabilirsiniz. Benim gidiş dönüş toplam 150 dolar tutumuştu. 350 konaklama desek, 1 haftalık gayet güzel tatil olur. Sadece otel ve uçak seçimi yaparken bütçenizi dar tutmak yeterli.

Dostum 35 bin tl yaklaşık 1000 dolar ediyor. 1000 birime nereyi gezcen ? Bulgaristana falan gidersin.
Bırakın artık şu birim muhabbetini kardeşim ortalama avrupalı haftalık 1000 birim kazanamıyor burada garson günlük 1000 birim yevmiye alıyor.

Son düzenleme:
Dostum 35 bin TL yaklaşık 1000 dolar ediyor. 1000 birime nereyi gezcen? Bulgaristana falan gidersin.

Ben 1000 birime 1 hafta filipinde tatil yapacağım. Uçak biletinden oteline her şeyimi ayırttım. Ayrıca oranın para birimini bile aldım. Demek istediğim çok da rahat yapılacak yerler var 1000 birim az bir para değil :)
Şunu da not düşeyim ben Güney Kore'de yaşıyorum buradan filipine bilet ucuz 200 birim falan. Bilet harici bahsettiğim diğer her şey çok ucuz ve otelimde 5 yıldızlı.

Ben 1000 birime 1 hafta filipinde tatil yapacağım. Uçak biletinden oteline her şeyimi ayırttım. Ayrıca oranın para birimini bile aldım. Demek istediğim çok da rahat yapılacak yerler var 1000 birim az bir para değil :)
Şunu da not düşeyim ben Güney Kore'de yaşıyorum buradan filipine bilet ucuz 200 birim falan. Bilet harici bahsettiğim diğer her şey çok ucuz ve otelimde 5 yıldızlı.
Türkiyede yap bakalım 1000 birime tatil. En az 20.000'den başlıyor oteller.

Yeni konular

Geri
Yukarı