35.000 TL iş için sistem toplama

Bütçe
40000

FurkanYahya

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 5800x3d
RTX PNY 3080
Msi b550i gaming
Gskill triend 16 3600
Tt tought 850 w+
Deepcool ls520
Phanteks 360
Meslek
Kuyum
Çalıştığım iş yeri için bilgisayar toplanması lazım ve ben iş yoğunluğundan dolayı teknolojiyi güncel olarak takip edemiyorum. Aklıma direk burası geldi. Kendimce bir bilgisayar topladım ve bunu sizlere danışarak göstermek bilgi almak kısacası yardımlarınızı bekliyorum. Şirketin bana verdiği limit Max. 40.000 TLdir. Bütçeyi ne kadar düşürebilirsem o kadar iyi tabii ki ( 30-35 arası ).kullanım amacı tamamen iş amaçlı oyun için değil. Çizim programları Adobe, Photoshop, Premium, video edit vs.
monitör 4K IPS ekran olması lazım. Gaming monitör istemiyoruz :).kurduğum sistem bu AMD ya da sistemde bazı parçaları değiştirebilirsiniz. Sistemi Eylül sonuna kadar kurmayı planlıyorum.(şirketin verdiği süre ).değerli abilerim ve kardeşlerim zaman ayırırsanız sevinirim. Hepinize şimdiden çok teşekkürler. Sistemi onayladıktan sonra da paylaşımını Technopat için forumda yapacağım. Kendim ve bir firmanın bana attığı sistem şu şekilde;
(SSD en az 2 TB olması lazım )

MSI MEG Z590 ace Gaming anakart.
Intel i9-11900K 3.5 GHz 16MB.
G.Skill 32 GB (2x16) Trident Z Neo 3200 MHz CL16.
MSI MAG CoreLiquid 360r ARGB 360mm sıvısoğutucu.
SSD: 2 adet Samsung 980 1TB SSD M.2 3500 - 3000 MB.
Palit RTX 3060 Dual 12 GB 192 bit.
Midi Tower gray and Black kasa.
FSP Hydro G PRO HG2 850W 80+ Gold güç kaynağı.

ASUS PA278cv proart 27 75 Hz 5ms.

Piyasa da bulunan sistemler ve parçalar cidden kısıtlı biraz bekleyip daha düzgün bir sistem alınabilir. Sistem lazım bekleyemem derseniz tavsiye ettiğim, sistemi alabilirsiniz. Hazır sistemin parçalarını değiştirdim. Siz sipariş vermeden önce Sinerji bilgisayara mail yoluyla sistemi paylaşın. Sıvı soğutucu ön tarafa takılacak, ön tarafta bulunan 2 fan üst tarafa takılacak ve fazladan 1 fan size kargolanacak şekilde hazırlanmasını isteyin. Geri kalan parayla kendiniz hoşunuza gidecek 4K IPS bir monitör alabilirsiniz. Arkadaşlar benden daha iyi sistemler paylaşabilir. Biraz bekleyip duruma göre sipariş verebilirsiniz.

Son düzenleme:
Piyasa da bulunan sistemler ve parçalar cidden kısıtlı biraz bekleyip daha düzgün bir sistem alınabilir. Sistem lazım bekleyemem derseniz tavsiye ettiğim, sistemi alabilirsiniz. Hazır sistemin parçalarını değiştirdim. Siz sipariş vermeden önce Sinerji bilgisayara mail yoluyla sistemi paylaşın. Sıvı soğutucu ön tarafa takılacak, ön tarafta bulunan 2 fan üst tarafa takılacak ve fazladan 1 fan size kargolanacak şekilde hazırlanmasını isteyin. Geri kalan parayla kendiniz hoşunuza gidecek 4K IPS bir monitör alabilirsiniz. Arkadaşlar benden daha iyi sistemler paylaşabilir. Biraz bekleyip duruma göre sipariş verebilirsiniz.

biraz oyun sistemi gibi oldu sanki hocam bu
30 bin tl ye toplayın 10 bini siz alın :D
vallahi bekliyorum hocam işte güzel bir sistem paylaşımı bakalım daha forumdan güzel cevaplar gelmedi eskiler kalmadı herhalde :)
Konu güncel

Son düzenleme:
30.000 TL'ye 3080 li güzel sistem toplanır.
Hocam vallahi birinden bekliyorum toplaması için güzel bi sistem ama daha göremedik galiba kendimce bir sistem yapıp paylaşım yapacağım.Millet yeni sistem öneriyor fakat bu tamamen iş yeri için alınacak ve süre kısıtlı bu hafta tamamlanması gerekiyor
Konuyu takip eden arkadaşlar için son yaptığım sistem eğer bildiğiniz yada önermediğiniz var ise yazabilirsiniz sorun yoksa alacağım sistem tam olarak budur.Sinerjiden almayı planladığım sistem ;

Son düzenleme:
-Nvidia Quadro RTX A4000
-Amd Ryzen 9 5950x
-Asrock x570 phantom
-Gskill Ripjaws V 32 GB 3600 Mhz (16x2)
-Silverstone 750w 80+ Gold
-Samsung 980 1TB SSD
-Corsair BKC 4000D Airflow Kasa
-Cooler Master Masterliquid ml360 sıvı soğutma

Yeni konular

Geri
Yukarı