35.000 TL Sistem Toplama

Güzel bir sistem olmuş. Ekran kartı ROG olmak zorunda değilse böyle bir şey yapılabilir.

R7 7700+B650 12500 TL

38500 yapıyor bunlarda. Tabii Gaming gecesine bağlı işlemci ve anakart.
Aslında ekran kartını aldığım adamda baya model vardı gigabyte vision 13k, gaming x trio 15k, tuf 13.5k fakat ben iyi bir model ve beyaz sistem kurmak istediğim için rog white tercih ettim. Onda da bi fanında hafif yalpa var. Ayrı bi konu açtım onun için bu konuda bilginiz varsa bakarsanız çok sevinirim.

Belki satıcı kabul ederse alt bir model ile değişip kasayı x serisi ile değişebilirim.

@NNUE hocam aldığım RAM ile aynı paraya bu RAM indirime girdi. CL değeri de 30 sizce alayım mı?

Dosya Ekleri

• IMG_1506.png
    IMG_1506.png
    237,4 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:
Aslında ekran kartını aldığım adamda bayağı model vardı Gigabyte vision 13K, Gaming X Trio 15k, TUF 13.5k fakat ben iyi bir model ve beyaz sistem kurmak istediğim için ROG white tercih ettim. Onda da bir fanında hafif yalpa var. Ayrı bir konu açtım onun için bu konuda bilginiz varsa bakarsanız çok sevinirim.

Belki satıcı kabul ederse alt bir model ile değişip kasayı X serisi ile değişebilirim.

@NNUE hocam aldığım RAM ile aynı paraya bu RAM indirime girdi. CL değeri de 30 sizce alayım mı?

Evet bu daha iyi olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı