35.000 TL oyun ve yayın için sistem önerisi

BatuhanYılmz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba herkese. 35.000 TL'ye kadar kasa için bütçe ayırabilirim. Bunun yanında monitör önerisi de alabilirim bu bütçeden hariç olarak. Kullanım amacım oyun ve yayın olacak.

Merhaba herkese. 35.000 TL'ye kadar kasa için bütçe ayırabilirim. Bunun yanında monitör önerisi de alabilirim bu bütçeden hariç olarak. Kullanım amacım oyun ve yayın olacak.

Ben monitor olarak ASUS ROG Swift PG259QNR ve Samsung G5 32" ultrawide kullanıyorum. Saglam monitor alacaksan Samsung'u veya qnr i alabilirsin, gidip 259qnr ile 60Hz genis bir monitor de alabilirsin ekran genisligi acisindanda. Sahsen ben PC olarak 4070 Ti 13900KF HY60 kasali bir PC kullanıyorum. Butceyi arttirabilirsen birazcik 4070 Ti'a gayet F/P sistemler var.

Bunlar 35.5k tutuyor.

Bunlar 35.5k tutuyor.

Hocam Terminator falan misiniz? Hani ChatGPT'yi falan gectim. Insan oldugunuzdan bile supheliyim. Gunun 3/1'ini uyuyarak gecirseniz her 30 dakikada bir yorum yapmaniz gerekiyor o yorum sayisi icin.

Bu adam terminator mu?

Bu adam terminator mu?
Bu adam ''adam'' hocam. Gerçekten işinin ehli bir insan. Foruma kayıt olduğum anda açtığım ilk konuya da yardımı dokunmuştur, son konuyada. Sağolsun kimseyi yüz üstü bırakmıyor. Kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum.

Bu adam "adam" hocam. Gerçekten işinin ehli bir insan. Foruma kayıt olduğum anda açtığım ilk konuya da yardımı dokunmuştur, son konuyada. Sağ olsun kimseyi yüz üstü bırakmıyor. Kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum.

Adam olmanin bedeli de agirdir, ama bu "adam" hiç takmiyor bile adama bak be.

Bunlar 35.5k tutuyor.
Hocam siz daha iyi bilirsiniz tabi ki ama merak ettiğim için soruyorum. Burda ki çoğu parçanın markalarını ben duymadım bile daha önce. Sorun yaşar mıyım ? Yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Hocam siz daha iyi bilirsiniz tabii ki ama merak ettiğim için soruyorum. Burada ki çoğu parçanın markalarını ben duymadım bile daha önce. Sorun yaşar mıyım? Yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Hocam hepsi Avrupa'da bilinen iyi markalar sorun yaşayacağınızı sanmam.

Geri
Yukarı