35.000 TL sistem önerisi

Bütçe
35000

AlperCntrk35

Decapat
Daha fazla  
Şu anda tam 35.000 TL nakit param var PC toplamak için biriktirdim abimden destek aldım vs.
Monitör dahil beni uzun zaman üzmeyecek gelecek senelerde çıkacak ve bu yılın mevcut oyunlarını iyi şekilde kaliteli şekilde oynatabilecek bir sistem arıyorum.
Hazır sistem olabilir veya parça önerebilirsiniz.

Hocam klavye fare ve kulaklık da dahil'mi bu fiyata yani bu ürünleri de önerelim mi yoksa sadece kasa ve monitör mü ?

Hocam tüm sistem bu fiyat biraz sizi aştı ama tüm parçalar ve monitör gözünüz kapalı alabileceğiniz ürünler. Fiyatı 36.132 TL tuttu. Eğer biraz daha para biriktirebilir veya indirimde yakalayabilirseniz. Ekran kartı olarak 7800XT alın derim. Linkini aşağıya bırakıyorum şu anki fiyat farkı 1500TL. Yani 7800XT eklersem fiyat 37.632 oluyor o yüzden eklemedim. Ama parçalarda indirim kovalar ve biraz bütçeyi arttırıp bulursanız 7800XT'yi almanız daha mantıklı olacaktır. Bulamazsanız da 7700xt ile de gayet iyi bir sistem oldu.

Ayrıca sadece 500GB SSD var diye üzülmeyin anakartta 2. bir SSD slotu var ileride depolama eklamek isterseniz. Hiç SSD değiştirmeden yenisini 2. slota takabilirsiniz.

Beğenmedim atan arkadaş kendi önerisini atarsa sevinirim. Neyini beğenmedi acaba.

İ

Son düzenleme:
Bu sisteme de bakabilirsiniz.

5600X'den daha geride bir işlemci. 3200MHz RAM H610mk tek M.2 slotlu bir anakart Adata yazdığı hızı vermekte zorlanan idarelik bir M.2 SSD. Sırf NVIDIA kart için o kadar şeyden var geçmek saçmalıktan başka şey değil.

işlemci soğutucu yazmayı unutmuşum hocam kb. Üste yazdım benim kullandığım modelin aynısı yaz ayında dahi 65 derecenin üzerini görmüyor işlemci sizinki da 70 civarında olur en fazla. fiyat olarak monitörü değiştirdim sadece 400TL fiyat fazlası çıkıyor. 7700XT ile beraber 36500TL fiyatı var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı