35.000 TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan DEC8
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 153
Bütçe
35.000 TL

DEC8

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba değerli Technopat topluluğu,

Bilgisayar toplama konusunda nereden başlayacağım hakkında hiçbir fikrim yok ve sizin rehberliğinize ihtiyacım var.
Bilgisayar toplama dünyasında oldukça yeşilim ve bu konuda deneyimli olanların tavsiyelerini arıyorum.

Maksimum 35.000 TL bütçem var sadece bilgisayar kasası için ve bu parayı en verimli şekilde kullanarak yüksek performanslı bir bilgisayar toplamak istiyorum.
Oyun oynamayı çok seviyorum ve genellikle Valorant, Call of Duty Warzone gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum. Bu nedenle yüksek FPS almak benim için oldukça önemli. Aynı zamanda bu bilgisayar üzerinde yayıncılık yapmak ve Adobe Illustrator, Photoshop, After Effects gibi grafik tasarım ve video düzenleme programlarını sorunsuzca kullanmak istiyorum.

Bu konuda tavsiyeleriniz, önerileriniz ve bileşen seçimleri konusundaki deneyimleriniz benim için çok değerli olacaktır. Hangi işlemci, ekran kartı, RAM, depolama ve diğer bileşenleri seçmeliyim? Ayrıca, hangi markalar veya modeller performans ve dayanıklılık açısından öne çıkıyor?

Herkese şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Bilgisayar toplama maceramda beni doğru yönlendirmeniz dileğiyle.

Saygılarımla,
Dec8.

Toplama olacaksa da yine 7500F, 4070 atarim. Bu butceye ancak boyle oluyor maalesef.

Önerdiğiniz sistemin FPS performansını da belirtmenizin gerekliliğini bahsetmeyi unuttuğumu fark ettim. Bilgisayar toplama konusunda deneyimsiz olduğumdan, size ve diğer arkadaşlara tavsiye edilen sistemlerin ayrıca hangi FPS hedefini karşılayabileceğini de açıklamalarını rica ederim.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Önerdiğiniz sistemin FPS performansını da belirtmenizin gerekliliğini bahsetmeyi unuttuğumu fark ettim. Bilgisayar toplama konusunda deneyimsiz olduğumdan, size ve diğer arkadaşlara tavsiye edilen sistemlerin ayrıca hangi FPS hedefini karşılayabileceğini de açıklamalarını rica ederim.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Bencmark testlerine bakabilirsiniz YouTube üzerinden sizin için daha iyi olur GTA 5 160 FPS'den fazla verir

Geri
Yukarı