35.000 TL sistem toplama

Bütçe
35000

TurneLL

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,
35000 TL'ye kadar oyun sistemi toplamak istiyorum. ASUS TUF serilerini görünüş olarak beğeniyorum özellikle GT502 serisi kasasını ama illa o kasa olmalı demiyorum bu fiyata maksimum performans alabileceğim bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum, parça parça olarak da alabilirim. Hazır sistemde önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
15k
5400
6800
1200
2400
1900
2000

34700 toplam

15k.
5400.
6800.
1200.
2400.
1900.
2000.

34700 toplam.

Hocam RAM'den 2 tane değil mi?

15k
5400
6800
1200
2400
1900
2000

34700 toplam
bak bu sistemdeki en büyük sorun bence ramlar anakart konusunda çok kararsız kaldım bundan dolayı ramları düşük tutum bence ramlar 6000mhz alınmalı ancak bu sana kalmış bir şey
siteleri özellikle güvenilir olmasına dikkat ettim
Asus GT501 kullanıyorum 301 nasıldır hiç bilmiyorum ancak asus ise iyidir derim diğer bir yönden fan vs eklemedim güzel bir ssd ekledim biraz işlev konusuna bağlı bir kişiyim bundan dolayı kasada şöyle ışıklı mışıklı olayını anlamam ancak kasa güzel rtx eklemek isterdim ancak en yakın 3080 var 4k daha verip alabilirsin

Hocam RAM'den 2 tane değil mi?
evet neden bilmiyorum ancak tekli olanlar daha ucuzdu bunu ekledim
diğer bi yandan böyle yapar isek 1000 tl kadar limiti aşıyoruz

alabileceğin diğer alternatif anakart burada ancak benim gönlüm bunu almana ele vermedi o kasaya bu çok küçük gelir baktıkça ahh dersin dedim bundan dolayı bunu seçmedim birde tabi ki anakart bende beğenmedim

Bütçe artarsa bu sistemi alabilirsiniz
37.207

bak bu sistemdeki en büyük sorun bence ramlar anakart konusunda çok kararsız kaldım bundan dolayı ramları düşük tutum bence ramlar 6000mhz alınmalı ancak bu sana kalmış bir şey
siteleri özellikle güvenilir olmasına dikkat ettim
Asus GT501 kullanıyorum 301 nasıldır hiç bilmiyorum ancak asus ise iyidir derim diğer bir yönden fan vs eklemedim güzel bir ssd ekledim biraz işlev konusuna bağlı bir kişiyim bundan dolayı kasada şöyle ışıklı mışıklı olayını anlamam ancak kasa güzel rtx eklemek isterdim ancak en yakın 3080 var 4k daha verip alabilirsin

evet neden bilmiyorum ancak tekli olanlar daha ucuzdu bunu ekledim
diğer bi yandan böyle yapar isek 1000 tl kadar limiti aşıyoruz

alabileceğin diğer alternatif anakart burada ancak benim gönlüm bunu almana ele vermedi o kasaya bu çok küçük gelir baktıkça ahh dersin dedim bundan dolayı bunu seçmedim birde tabi ki anakart bende beğenmedim
Hocam teşekkürler öncelikle.
Bir gelişme oldu yurt dışındaki arkadaşım sayesinde 18kya ASUS TUF Gaming RTX 4070 Ti OC 12 GB GDDR6X alabiliyorum sistemi tekrar onun üzerinden kursak değişikliğe gerek var mı yani ekran kartı 4070 Ti olacak şekilde diğer parçalara 16-17k bütçe kalıyor.

Bütçe artarsa bu sistemi alabilirsiniz.
37.207

Teşekkürler ama son limit 35 daha fazla çıkaramam.

Son düzenleme:
güç kaynağı olarak değişiklik yapmakta fayda görüyorum 750 w yeterli denilebilir ancak kayıplar ile beraber yük altında yeterli olmayabilir 2 ürün atacağım ikisi de güzel ben markadan şaşılmaması gerektiğine inanırım özellikle psu alır iken

Hocam teşekkürler öncelikle.
Bir gelişme oldu yurt dışındaki arkadaşım sayesinde 18kya ASUS TUF Gaming RTX 4070 Ti OC 12 GB GDDR6X alabiliyorum sistemi tekrar onun üzerinden kursak değişikliğe gerek var mı yani ekran kartı 4070 Ti olacak şekilde diğer parçalara 16-17k bütçe kalıyor.

Teşekkürler ama son limit 35 daha fazla çıkaramam.
anakartan kısabiliriz wifi olmayan modeller biraz daha uygun fiyata satılıyor

dahada kısabiliriz çok daha küçük anakartlar var kayıp yok

düşünülebilir bir fiyatı var ileride yükseltme yapılabilir zaten MATX olan anakart dahil 2 adet m2 yuvası var
[/URL]

bu noktada 2 sorun var daha da kısalım der isen kasayı saçma modellerden birini seçmek zorunda kalırız diğer sorun ise işlemcide soğutma yok ancak burada gelecekte değişim yaparım der isen 500 tl idarelik soğutmalar var yok ben 2-3 fanlı istiyorum der isen 1800 ile başlıyorlar PowerBoost tabi ki burada ise tüm kıstığımız şeyleri kayıp ediyoruz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı