35.000 TL sistem toplama

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
35.000 lira sınır olacak şekilde masaüstü bir sisteme ihtiyacım var. Ekran kartı olarak mümkün olduğunca NVIDIA taraftarıyım açıkçası ama iyi bir AMD sisteme tabii ki hayır demem.

35,300 TL civarı tutuyor.

Bu sistem güzel ama tek sıkıntısı kasa. Bütçeyi azıcık daha arttırabilirseniz Dark Guardian yerine Cooler Master MB511 almanızı tavsiye ederim

Bu sistem güzel ama tek sıkıntısı kasa.

Kasanın sıkıntısı nedir? Mesh panele ve 4 adet fana sahip ve geniş, hava sirkülasyonu mükemmel olan bir kasa.

Eğer bu sistemi toplarsanız anakartı bununla değiştirin:

Son düzenleme:

Hocam önerebileceğiniz Wi-Fi anakart var mı ben de bu tarz bir sistem toplamak istiyorum da kablo çekmek çok sıkıntı çıkarır bana.

Hocam önerebileceğiniz Wi-Fi anakart var mı ben de bu tarz bir sistem toplamak istiyorum da kablo çekmek çok sıkıntı çıkarır bana.

B550M-Plus alabilirsiniz hocam.

B550M-Plus alabilirsiniz hocam.
ATX model olsa tercihimdir ama Micro ATX de olur herhalde. Aralarında devasa bir boyut farkı yok bildiğim kadarıyla. Teşekkür ederim.

Çok iyi bir sistem olmuş, teşekkür ederim. Ancak kasayı MB511 ile değiştireceğim çünkü Dark'ın kasaları göz zevkime uymuyor.

Hocam bu kasa varken MB511 kasaları alınmaz:
Hava sirkülasyonu çok iyi, geniş bir kasa. Göz zevkime uymuyor diyorsanız siz bilirsiniz hocam, karışamam.

Alternatif olarak bu kasada alınabilir:

Hocam bu kasa varken MB511 kasaları alınmaz:
Hava sirkülasyonu çok iyi, geniş bir kasa. Göz zevkime uymuyor diyorsanız siz bilirsiniz hocam, karışamam.

Alternatif olarak bu kasada alınabilir:
Phanteks'i unutmuşum. Bir ara kasalarını çok beğeniyordum görünüş olarak. Üstelik kalite olarak da iyi. Phanteks tercih edeceğim, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı