35.000 TL'ye hazır sistem önerisi

emredamar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 35.000 TL bütçe ile toplanabilecek sistem önerilerine ihtiyacım var. Sistemde en azından 1TB gen4 SSD ve 240mm sıvı soğutma olmak zorunda. 1080p monitör kullanılacak sistemde tavsiyelerinizi buna göre yapın. Intel ve NVIDIA ekran kartlı sistemler olursa daha iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

işlemcini 13400F seçebilirsin ama 1080p de biraz darboğaz yapar. Ayrıca bu işlemci için sıvı soğutucu şart değil ve ekstra ssd kendin ekleyebilirsin. "Bu sistemi örnek olsun kafanda birşeyler oluşsun diye attım."

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 35.000 TL bütçe ile toplanabilecek sistem önerilerine ihtiyacım var. Sistemde en azından 1TB gen4 SSD ve 240mm sıvı soğutma olmak zorunda. 1080p monitör kullanılacak sistemde tavsiyelerinizi buna göre yapın. Intel ve NVIDIA ekran kartlı sistemler olursa daha iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

Ya bu sistemi önereeceğim ama pahalı bütçe genişlemezmi bir de sıvı soğutucu eklemem lazımda.

Hocam bu siteyi daha önce hiç duymadım bilmiyorum güvenilir mi? Ayrıca SSD hızı vs çok düşük genel itibarı ile pek iyi izlenim vermiyor siteleri.

İşlemcini 13400F seçebilirsin ama 1080p de biraz darboğaz yapar. Ayrıca bu işlemci için sıvı soğutucu şart değil ve ekstra SSD kendin ekleyebilirsin. "bu sistemi örnek olsun kafanda bir şeyler oluşsun diye attım."

İşte o nedenle k veya kf işlemci gerekiyor ve onlar da sıvı soğutma istiyor o nedenle belirttim ayrıca genelde Valorant ve GTA 5 gibi oyunlar oynayacağım için F serisinden daha iyi bir işlemci bulabilirim diye düşünüyorum bu bütçede hocam.

Ya bu sistemi önereeceğim ama pahalı bütçe genişlemezmi bir de sıvı soğutucu eklemem lazımda.

Maalesef 35 bin bandını aşmamalı mümkün olduğunca.

Bu bütçede en iyisi.

İşlemciyi yükseltin biraz.

İşlemci yükseltince sıvı soğutma gerekiyor RTX4070 Ti gibi bir karta F serisi bir işlemci koymak içimden gelmiyor açıkçası. Yükseltmeye başlayınca şu da olsun diye diye 40 bin bandını aşıyor hocam mümkünse ekran kartından kısıp işlemci ve ekran kartı dengeli bir şekilde diğer parçaları yükseltelim.

Hocam bu siteyi daha önce hiç duymadım bilmiyorum güvenilir mi? Ayrıca SSD hızı vs çok düşük genel itibarı ile pek iyi izlenim vermiyor siteleri.
İstediğiniz özellik ve bütçeye en yakın bu sitenin sistemlerini gördüm, o yüzden gönderdim. Sitenin güvenilirliğinden emin olmak doğal olarak satın alacak kişiye ait diye düşünüyorum :)

İşlemci yükseltince sıvı soğutma gerekiyor RTX4070 Ti gibi bir karta F serisi bir işlemci koymak içimden gelmiyor açıkçası. Yükseltmeye başlayınca şu da olsun diye diye 40 bin bandını aşıyor hocam mümkünse ekran kartından kısıp işlemci ve ekran kartı dengeli bir şekilde diğer parçaları yükseltelim.

Bu fiyata en iyi sistem ekran kartı markasında kaliteli şimdi Ventus ısınıyor diyenler olacak bende var aynı kart 67 derece Max 100 kullanımda.

Bu fiyata en iyi sistem ekran kartı markasında kaliteli şimdi Ventus ısınıyor diyenler olacak bende var aynı kart 67 derece Max 100 kullanımda.

Hocam sistem güzel SSD dışında fakat ben toplamak istemiyorum kendim o nedenle hazır sistem bölümüne açtım konuyu zaten. Bu gibi ama hazır şekilde varsa sistem öneriniz değerlendirebilirim ve en başta belirttiklerim benim için olmazsa olmazlar arasında.

Geri
Yukarı