35.000 TL'ye hikayeli oyunlar için sistem önerisi

Bütçe
35-40 bin tl

Brimstonexxqsi

Zeptopat
Daha fazla  
Monitörsüz sadece kasa için 35k bütçem var ve grafiği iyi olan hikayeli oyunları gayet iyi bir grafik derecesinde ve iyi bir FPS değerinde oynamak istiyorum arada Valorant, CS'de oynayan biriyim.

Hikayeli bir oyunda yüksek grafiklerde 150-250FPS versin istiyorum, buna göre parça önerin. Bütçeyi max 40k yapabilirim.

Monitörsüz sadece kasa için 35k bütçem var ve grafiği iyi olan hikayeli oyunları gayet iyi bir grafik derecesinde ve iyi bir FPS değerinde oynamak istiyorum arada Valorant CS de oynayan biriyim.
Hikayeli bir oyunda yüksek grafiklerde 150-250FPS versin istiyorum buna göre parça önerin bütçeyi Max 40k yapabilirim RDR2 GTA 5 Resident Evil serisi gibi oyunlar yüksek grafik olmasa bile göze hoş gelen bir düzeyde rahatça oynasam yeter.

Son düzenleme:
Monitörsüz sadece kasa için 35k bütçem var ve grafiği iyi olan hikayeli oyunları gayet iyi bir grafik derecesinde ve iyi bir FPS değerinde oynamak istiyorum arada Valorant, CS'de oynayan biriyim.

Hikayeli bir oyunda yüksek grafiklerde 150-250FPS versin istiyorum, buna göre parça önerin. Bütçeyi max 40k yapabilirim.
4070 super hazır sistemlerin çoğalmasını bekle. Youtuberları takip et.

RTX 4000 Serisi bir kart alıp Frame generation ile rahat o FPS'lere ulaşırsın.
Ama artık FG modu diğer kartlar için de çıktı o yüzden aslında FPS'in bir önemi kalmadı çok fazla.
Odağını işlemciye ver ilerde Upgrade etmesi daha zor işlemcilerin.
1705860776175.png

Bu tarz bir şey yapabilirsin.

RTX 4000 Serisi bir kart alıp Frame generation ile rahat o FPS'lere ulaşırsın.
Ama artık FG modu diğer kartlar için de çıktı o yüzden aslında FPS'in bir önemi kalmadı çok fazla.
Odağını işlemciye ver ilerde Upgrade etmesi daha zor işlemcilerin.
Eki Görüntüle 2092279
Bu tarz bir şey yapabilirsin.
Hocam yanlış anlamayın ama aşırı gereksiz saçma olmuş.

Ben pek anlamam kusuruma bakmayın ama rica etsem tam detaylı parça linkleri atar mısınız hikayeli oyunlarda iyi grafiklerde rahatça oynatcak.

Yeni konular

Geri
Yukarı