35.000 TL'ye kadar Intel&NVIDIA sistem önerisi

• Konuyu başlatan ION
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 776

ION

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Arkadaşlar okumaya üşenmeyelim diye bu şekilde tablo hazırladım. Sizce mantıklı mı? 0 TL olan parçalar elimde mevcut diğerleri de tüm web sitelerini gezip en ucuza listelediğim fiyatlar. Bu parça olmamış ben olsam bunu alırdım dediğiniz yorumlarınızı bekliyorum.

Not: AMD sistem düşünmüyorum.

PCBuild.png

O Fiyata daha iyi sistemler toplanabilir gibi. 3080'li sistemler görmüştüm o fiyata.

Lian Lee kasaları iyi araştır. Modellerini tam hatırlamıyorum ama bazılarının metali zayıf, langır lungur esniyordu incelemelerde. Asus TUF kasalar çok sağlam göründü bana. Tabi ki zevk meselesi.

Monitörde Samsung G7 kaçınılması gereken bir model. Hardware Unboxed incelemelerinde fan sesinden ve bazı hatalardan bahsediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Firmware update ile çözülmesini umuyoruz vs. diyordu elemanlar.

Lian Lee kasaları iyi araştır. Modellerini tam hatırlamıyorum ama bazılarının metali zayıf, langır lungur esniyordu incelemelerde. Asus TUF kasalar çok sağlam göründü bana. Tabi ki zevk meselesi.

Monitörde Samsung G7 kaçınılması gereken bir model. Hardware Unboxed incelemelerinde fan sesinden ve bazı hatalardan bahsediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Firmware update ile çözülmesini umuyoruz vs. diyordu elemanlar.
Zaten elimde mevcut G7. 1,5 yıldır kullanıyorum memnunum. Sadece diğer donanımları merak ettim.

Monitör, Ekran kartı ve ram elimde mevcut tabloda göründüğü gibi. Sadece diğer donanımları henüz almadım danışmak istedim.

Geri
Yukarı