35.000 TL'ye kadar Intel&NVIDIA sistem önerisi

• Konuyu başlatan ION
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 775
PSU Biraz kötü incelemelerde pek iyi bahsedilmiyor kendisinden. Daha yeni ATX 3.0 PSU aldım 5 bin bandındaki modelleri epey araştırdım, bu MSI en kötüsüydü. Onun yerine Asus TUF 1000W tavsiye edebilirim. Onun da incelemesi yok ama iç yapısı MSI dan daha iyi duruyor. Cashback ile 4.5 civarına geliyordu En ucuz itopya satıyor galiba.

Ne oynayacaksınız ki? Yeni oyunlarda 1080p de bile 9 10 GB VRAM'ler yediğini gördüm.
ROG 3080 12 GB alırım 2.elde temiz 12-13 arasına bulunabiliyor. 4070 Ti kadar olmasa da fiyat avantajı var.

PSU Biraz kötü incelemelerde pek iyi bahsedilmiyor kendisinden. Daha yeni ATX 3.0 PSU aldım 5 bin bandındaki modelleri epey araştırdım, bu MSI en kötüsüydü. Onun yerine Asus TUF 1000W tavsiye edebilirim. Onun da incelemesi yok ama iç yapısı MSI dan daha iyi duruyor. Cashback ile 4.5 civarına geliyordu En ucuz itopya satıyor galiba.
PSU yu araştırayım hocam teşekkürler.

Hocam Tuf da 0 db fan butonu yok. Fanlar %40 tdp ulaşmadan dönüyor mu sizde ?

Herkes o fiyata 4070 Ti alınır yazmış da konu sahibi elinde 3070 olduğunu söylemiş.
Tablo ile gösterdim kafa karışmasın diye ama yine de yazanlar oluyor evet. Temel bileşenleri yüksek tutup ilerde 4070 Ti geçmek istedim.

ROG sevdası kazıksan ibaret, işlemci 12400F olsa bile AAA oyunlarda fark olmaz bu sisteme bakın. Zaten 4000 serisi dışı NVIDIA kazık monitör çözünürlüğü nedir?

Gayet güzel sistem olmuş kaliteli bileşenler seçmişsin.
Tablo ile gösterdim kafa karışmasın diye ama yine de yazanlar oluyor evet. Temel bileşenleri yüksek tutup ilerde 4070 Ti geçmek istedim.
Konu içeriğine bir saniye bile bakmadan hala ekran kartlı sistem önerileri geliyor patladım. 😂

Geri
Yukarı