35.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
30000-35000
Haziran ayında Casper Excalibur G900 aldım. Casper'a bakmanı bile "önermiyorum".

ASUS, MSI, Lenovo, Acer gibi yazılımlarıyla kendini kanıtlamış köklü markaları öneririm. Yarı yolda bırakmazlar.

Fiyatı artmadan bunu alıp geçin.

Sizce lenovo mu yoksa yeni çıkan Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP037 yoksa bu mu

Fiyatı artmadan bunu alıp geçin.

Hocam sizi birçok konu başlığı altında gördüm ve sanirim bu konuda benden daha çok araştırma yapmışsınız ve benden daha bilgilisiniz. Lenovo ve Acer arasında çok kalıyordum ama sizin de fikrinizi merak ediyorum gerçekten. Bu bilgisayarı benim attığımdan daha öne geçiren şeyler nelerdir?

Hocam sizi birçok konu başlığı altında gördüm ve sanirim bu konuda benden daha çok araştırma yapmışsınız ve benden daha bilgilisiniz. Lenovo ve Acer arasında çok kalıyordum ama sizin de fikrinizi merak ediyorum gerçekten. Bu bilgisayarı benim attığımdan daha öne geçiren şeyler nelerdir?

Kasa panel kalitesi ve soğutma, işlemcisi de daha iyi performans veriyor soğutmasından dolayı. Nitro yerine daha mantıklı.

Kasa panel kalitesi ve soğutma, işlemcisi de daha iyi performans veriyor soğutmasından dolayı. Nitro yerine daha mantıklı.
Tamamdır teşekkür ederim.

bir de şunu sormak istiyorum, sizin attığınız laptop için google ve youtube da aratmalar yaptım ama sonuç yok. Neden legion serisindeki diğer muadillerine göre daha ucuz ve internette bu laptop hakkında bir bilgi yok ?

Baktığınız laptoptan yazıyorum hocam kusursuza yakın sadece rami çift kanal yapmalısınnız bence bu fiyata rakibi yok.
ram eklemek istersem hangi ramleri kullanmalıyım çünkü ramlerin cl değerleri ve markaları hakkında pek bilgi bulamadım.

Son düzenleme:
Bütçe yetiyorsa 35.000.liraya, şu an bu makina kadar parasını hakeden başka bir laptop yok.

Çok sıkı bir oyuncu değilseniz, 10 sene götürür sizi ki abartmıyorum..

Geri
Yukarı