35.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
30000-35000
Tamamdır teşekkür ederim.

bir de şunu sormak istiyorum, sizin attığınız laptop için google ve youtube da aratmalar yaptım ama sonuç yok. Neden legion serisindeki diğer muadillerine göre daha ucuz ve internette bu laptop hakkında bir bilgi yok ?

ram eklemek istersem hangi ramleri kullanmalıyım çünkü ramlerin cl değerleri ve markaları hakkında pek bilgi bulamadım.
Bu ram hocam üstündekiyle aynı chipset var.

Lenovo için hocam. Oradaki 3070'i, HP Victus'a konan 3070 Ti gibi düşün.

12700H-3070 kombinasyonu içeren piyasadaki en iyi model.
Aslında lenovo benim içinde daha iyi gibi görünüyor hem ramler daha iyi attığım acera göre hem sogutmasi ancak ekran 2k olması 3070 açısından problem yaratırmi bilemedim.Yine de bunu alırım sanırım hepiniz çok sagolun.

Ne yaptın hocam 10 sene hangi laptop kimi götürmüş ☺️

Bende 2010 model vardı, hala evde kullanıyor, Casper üstelik, i3 3230M, GT 630M. 13 yıl.

Oyun harici kullanılıyor. Üstelik aldığımda piyasada 6.nesiller dahi vardı.

Şimdi 12700H var, götürür 10 sene.

Zaten teknoloji hızlı gelişti ve duraklad. 1-2-4 RAM hızlıca yetmemeye başladı, ama sonra 8 de takıldı, ki 16 bile fazla fazla yeterli.

Çok şükür Trendyol Express az önce getirdi laptopu 😀

Son düzenleme:
Bende 2010 model vardı, hala evde kullanıyor, Casper üstelik, i3 3230M, GT 630M. 13 yıl.

Oyun harici kullanılıyor. Üstelik aldığımda piyasada 6.nesiller dahi vardı.

Şimdi 12700H var, götürür 10 sene.

Zaten teknoloji hızlı gelişti ve duraklad. 1-2-4 RAM hızlıca yetmemeye başladı, ama sonra 8 de takıldı, ki 16 bile fazla fazla yeterli.

Çok şükür Trendyol Express az önce getirdi laptopu 😀
Benim de az önce ulaştı hocam şu an kurulum yapıyorum.

Hocam kurulumdan sonra bi ghosting test yapabilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı