35.000 TL'ye RTX 3060 laptop önerisi

Bütçe
35.000 TL

İyi laptoptur ama o kadar vermene gerek yok burada daha ucuz:

İyi laptoptur ama o kadar vermene gerek yok burada daha ucuz:

Bu 512 GB SSD'li olan model. 1TB benim attığım. Bir de SSD ekleyeyip ekleyemeyeceğimi nereden öğrenebilirim?

Aslında ilk fikrim 20 civarına 3060'lı sistem dizip kalan bütçeyle beni okulda götürebilecek bir laptop almaktı. Ancak bu şekilde tam uydurabilir miyim bilmiyorum hem 3060'lı sistem hem 15k civarına iyi bir laptop.
Hocam 20k'ya içinde rx 6750xt bulunan bir sistem alabilirsiniz kalan 15k'ya ise huawei matebook alırsanız hem masaüstü sistem hemde matebook sizi uzun süre çok rahat götürür diye düşünüyorum.

Bu 512 GB SSD'li olan model. 1TB benim attığım. Bir de SSD ekleyeyip ekleyemeyeceğimi nereden öğrenebilirim?

Kasa açılım videolarından ya da ASUS'un sitesinden bakkabilirsin.

Hocam 20K'ya içinde RX 6750XT bulunan bir sistem alabilirsiniz kalan 15K'ya ise Huawei Matebook alırsanız hem masaüstü sistem hem de Matebook sizi uzun süre çok rahat götürür diye düşünüyorum.

2 seçeneği de değerlendireceğim. Laptop önerisi olan arkadaşlar önerilerini paylaşsınlar lütfen. Teşekkürler herkese.

Buna bak:
Hocam Tulpar T7 V20.5 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu bilgisayar hakkında ne düşünüyorsunuz bende bu civarlarda bir şey toplayacağım bu da çok cazip geldi bana. Olmazsa attığınızı alacağım.

Geri
Yukarı