35.000 TL'ye sistem toplama önerisi

Neden hocam? Bütçeden dolayı mı?

Hayır hocam birkaç şeyi değiştirdim sence bu seçimlerim mantıklı değil mi? Bir de işlemci değişiminde soğutucu öneriyor direkt oradaki öneri hangisi olur, sistem önerildikçe kafam karıştı.

Hayır hocam birkaç şeyi değiştirdim sence bu seçimlerim mantıklı değil mi? Bir de işlemci değişiminde soğutucu öneriyor direkt oradaki öneri hangisi olur, sistem önerildikçe kafam karıştı.

Cevap verirseniz sevinirim

Cevap verirseniz sevinirim
@SadeceYiğit

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-18 220344.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-18 220344.png
    92,9 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Teşekkürler peki sistem parasına değer mi? yani o civarda bu seçimler hemen hemen yok gibi diğer hazır sistemlerde.

35'ten 44e çıktın. 4070 Super 7800 XT ile az çok aynı yanlış hatirlamiyorsam 7800 XT daha iyiydi tam terside olabilir. Bence biraz pahali fiyatina gore.

Haklısınız ama bir yandan almışken tam alayım düşüncesine girdim çoğu önerilen sistemde anakart düşük yetersiz geldi bir de benim bu sistemde soğutucu falan içinde diğerlerinde ek soğutucu almam gerekiyor o yüzden bütçem yükselecekse tam olsun düşüncesine girdim. Bu sistem uygunsa beklemeden direkt alıyorum hocam?

Haklısınız ama bir yandan almışken tam alayım düşüncesine girdim çoğu önerilen sistemde anakart düşük yetersiz geldi bir de benim bu sistemde soğutucu falan içinde diğerlerinde ek soğutucu almam gerekiyor o yüzden bütçem yükselecekse tam olsun düşüncesine girdim. Bu sistem uygunsa beklemeden direkt alıyorum hocam?
@SadeceYiğit

Son düzenleme:

Geri
Yukarı