35.000 TL'ye yazılım mühendisliği için laptop önerisi

Bence Victus 16 alın derim limit Ryzen işlemcilerde fazla bir etki etmediği için (daha az watt kullandığı için) Ryzen'li öneririm Intel'li Victus hayatta önermem ama bütçeyi 39k ya çıkarabilirseniz Nitro16 daha iyi olur.

39kdan indirime girmesini bu cumaya kadar beklerim, ancak aranızda laptop kullananlar varsa aldığınız seriden memnun musunuz bana en az 5 yıl sorun çıkarmayan bir cihaz lazım.

Bence Victus 16 alın derim limit Ryzen işlemcilerde fazla bir etki etmediği için (daha az watt kullandığı için) Ryzen'li öneririm

Oyunlarda etmiyor ama render, modelleme gibi işlemlerde 40W gibi bir eksisi var. Max 100W çekiyor 7840HS bu da sadece kağıt üzerinde %40 performans kaybı demek oluyor.

39kdan indirime girmesini bu cumaya kadar beklerim, ancak aranızda laptop kullananlar varsa aldığınız seriden memnun musunuz bana en az 5 yıl sorun çıkarmayan bir cihaz lazım.

Nitro 16 için incelemeye buradan bakabilirsin. 39k altına 11.11 ve Black Friday de düşmüştü. Yılın son haftasına özel belki bir şeyler yaparlar yine düşebilir.

39kdan indirime girmesini bu cumaya kadar beklerim, ancak aranızda laptop kullananlar varsa aldığınız seriden memnun musunuz bana en az 5 yıl sorun çıkarmayan bir cihaz laHo

Oyunlarda etmiyor ama render, modelleme gibi işlemlerde 40W gibi bir eksisi var. Max 100W çekiyor 7840HS bu da %40 performans kaybı demek oluyor.

Nitro 16 için incelemeye buradan bakabilirsin.

Evet doğrudur ben üçü arasından dediği için önerdim

Geri
Yukarı