35.000TL Gaming laptop önerisi

190E

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Şimdi elimde 10k nakit var. 25k da kredi kartında limit var. Monster mağazadan laptop alırken bir kısmını nakit verip kalanı karta taksit yapmıştık. Mümkünse o şekilde yapmak istiyorum. Minik bir esneme olabilir bütçede. Günlerdir araştırıyorum son kez size danışmak istedim.

Gören herkes katılırsa sevinirim. 😆

Şimdi elimde 10k nakit var. 25k da kredi kartında limit var. Monster mağazadan laptop alırken bir kısmını nakit verip kalanı karta taksit yapmıştık. Mümkünse o şekilde yapmak istiyorum. Minik bir esneme olabilir bütçede. Günlerdir araştırıyorum son kez size danışmak istedim.

Gören herkes katılırsa sevinirim. 😆

Hocam birkaç tane öneri yaptım anladığım kadarıyla bu bütçeye 3070-4060 güzel laptoplar varken aşağı düşme derim attıklarım birer örnek onun dışında AMD laptoplarda etikmi çok bilmiyorum.

İki satıcıda da stok yok hocam. ☹️

Çok iyi fırsattı aslında ama diğer 4060 laptopa bakabilirsiniz. 75 wat olması büyük dezavantaj ancak yine de bu fiyata bu kadar güç tüketiminde artı istiyorsanız 140 wat olan 4050 laptoplar var onları da önerebilirim

Hocam bir de şöyle bir model var 4050 ancak 140 wat bu da sizin için yeterli olacaktır hem bütçedede rahat ettirir tabii ki sizin tercihiniz.

Son düzenleme:

Hocam şu an i5-11400f ve 3060ti kasa var bende. Aşağı yukarı bu laptop aynı performansı verir mi?

@364485 hocam sen de anlıyorsun sanırım. Bakabilir misin?

Son düzenleme:
Hocam şu an i5-11400F ve 3060 Ti kasa var bende. Aşağı yukarı bu laptop aynı performansı verir mi?

@364485 hocam sen de anlıyorsun sanırım. Bakabilir misin?

İşlemci olarak çok daha iyi deneyim sağlarsın. 3060 Ti render için iyi çünkü CUDA sayısı 4050'den daha fazla. Oyun içinse 4060,4050 alın VRAM sorunu da yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı