35.000TL bütçe ile sessiz laptop önerisi

Dostlar bu ikisi arasındaki fiyat farkını neler oluşturuyor? Sadece işlemci farklı gibi.

Ufakta olsa 16.1 boya 15.6 boy o da 0.5'lik bir fark oluşturuyor sanırsam alttaki modelin ekran kartı watt seviyesi daha yüksek yani az da olsa belki biraz daha kaliteli deneyim sunar işlemci konusuna gelirsek üsttekinin işlemcisi yanılmıyorsam daha iyi olabilir kendimde kullanıyorum.

Ufakta olsa 16.1 boya 15.6 boy o da 0.5'lik bir fark oluşturuyor sanırsam alttaki modelin ekran kartı watt seviyesi daha yüksek yani az da olsa belki biraz daha kaliteli deneyim sunar işlemci konusuna gelirsek üsttekinin işlemcisi yanılmıyorsam daha iyi olabilir kendimde kullanıyorum.

Ses anlamında nasıl, kulaklıksız ortamda düz video izlerken.

Dostlar bu ikisi arasındaki fiyat farkını neler oluşturuyor? Sadece işlemci farklı gibi.
Asus tuf daha mantıklı tasarım malzeme kalitesi soğutma ve bana kalırsa duruşu bile daha iyi (bende asus rog var tuf da da dahil olmak üzere sessiz moda alınca fanlar kapanır ve film falan izlerken kullanıyorum çok rahat oluyor 0 ses)tavsiye ederim asus alırsan memnun kalacağına şüphem yok hayırlı olsun şimdiden.

Hocam işlemci farkının yanında ASUS'un bilgisayar yönetme sistemi falan var. Ek yazılıma ihtiyaç duymadan CPU ısısını falan görebiliyorsun. Hatta fan hızlarını da ayarlayabiliyorsun. HP'de ben bilerek yok ancak ben ofis versiyonunu kullandım.

Hocam işlemci farkının yanında ASUS'un bilgisayar yönetme sistemi falan var. Ek yazılıma ihtiyaç duymadan CPU ısısını falan görebiliyorsun. Hatta fan hızlarını da ayarlayabiliyorsun. HP'de ben bilerek yok ancak ben ofis versiyonunu kullandım.

Omen Gaming Hub var ama tavsiye etmiyorum pek onu ya benim laptopta bir sıkıntı var ya da Omen Gaming Hub da. Teknik servis kurulum yaparken hatta Game Boost kısmını açmadı ancak bazı ayarlar mevcut PC'den PC'ye Victus'ların Gaming Hub uyguaması değişiyor.

ASUS TUF daha mantıklı tasarım malzeme kalitesi soğutma ve bana kalırsa duruşu bile daha iyi (bende ASUS ROG var TUF da da dahil olmak üzere sessiz moda alınca fanlar kapanır ve film falan izlerken kullanıyorum çok rahat oluyor 0 ses)tavsiye ederim ASUS alırsan memnun kalacağına şüphem yok hayırlı olsun şimdiden.

Öncelikle günaydın.
Anladığım kadarıyla kağıt üstünde sadece işlemcisi biraz daha iyi, o fiyat farkına değecek kadar mı bilmiyorum ama soğutma ve malzeme kalitesiyle o farkı oluşturuyor mudur?

Öncelikle günaydın.
Anladığım kadarıyla kağıt üstünde sadece işlemcisi biraz daha iyi, o fiyat farkına değecek kadar mı bilmiyorum ama soğutma ve malzeme kalitesiyle o farkı oluşturuyor mudur?
Günaydın evet hp victus dan her türlü önde asus bu arada bilgi sahibi olmaya hakkınız var tuf serisinde azıcık ısınma sorunu var işlemci turbo boost kapatarak çözülüyor onun dışında kronik bi sorunu yok.Fakat victus u inceleme fırsatım da oldu malzeme kalitesi baya dandik bence.Benim tercihim her yönden asus olurdu.

Günaydın evet HP Victus'dan her türlü önde ASUS bu arada bilgi sahibi olmaya hakkınız var TUF serisinde azıcık ısınma sorunu var işlemci Turbo Boost kapatarak çözülüyor onun dışında kronik bir sorunu yok. Fakat Victus'u inceleme fırsatım da oldu malzeme kalitesi bayağı dandik bence. Benim tercihim her yönden ASUS olurdu.

IPS glow var yazmışlar. Bu tam olarak nasıl sıkıntı çıkartır?

Yeni konular

Geri
Yukarı