35.000TL'ye kadar Gaming laptop öneri

Bu da performans anlamında birazcık daha geride kalsa da fiyat anlamında nefes aldırıyor.

Şu an alıyorken minimum 4000 serisi ekran kartlı almak mantıklı bence.

Teknoloji şans işi lakin yumurtanın içinden de sürpriz yumurta çıkmaz. Lenovo LOQ alınabilir model ama 12. nesil Intel işlemcili modele o kadar verilmez. Excalibur ile ne kadar sorunlar yaşamış insanlar sadece bu forumda açılan konulara bak anlarsın.
E abi ona bakılırsa asustan yana da bir o kadar şikayet var msi dan da. Ayrıca casper alıp senelerdir tek bir sorun yaşamamış tanıdıklarım var yani bilemiyorum.

E abi ona bakılırsa asustan yana da bir o kadar şikayet var msi dan da. Ayrıca casper alıp senelerdir tek bir sorun yaşamamış tanıdıklarım var yani bilemiyorum.
O halde şikayetlerin oranına bakabilirsin. Asusun 100 laptobundan kaçı şikayet almış, casperin kaç laptobundan kaçı şikayet almış?

E abi ona bakılırsa ASUS'tan yana da bir o kadar şikayet var MSI'dan da. Ayrıca Casper alıp senelerdir tek bir sorun yaşamamış tanıdıklarım var yani bilemiyorum.

Dostum arkadaş 35k oyun oynayacak laptop istiyor 2 yıl önceki 100 derece olan IdeaPad atıyorsun. Excalibur öneriyorsunuz. Bu insanlar belki 2 ay çalışıyor bu bütçede laptop almak için. Öneri verirken dikkat edelim sonra üzülürsünüz. Malzeme kalitesi kötü anakartı kötü işlemcisi limitli paneli kötü. iPhone ile sorun yaşayan insanlarda var en az sorunun çıkacağı cihazı öneriyoruz burada.

Bu durum trilyon dolarlık şirketlerin marketinginin üzerinizde yarattığı zorunluluk hissiyatından ibaret. 3060 bu boru değil hala en az 4 yıl sorunsuz goturur.

Bro yanlış düşünüyorsun. 3060 boru değildi fakat 2 sene önceydi o durum. Ekran kartları gelişiyorsa oyunlar ekran kartlarına oranla 3 kat daha fazla gelişiyor. GTA 6 çıkınca piyasa alt üst olacak bakalım 3060 sistemden nasıl bir performans alacak 3060 ile bu bütçeye çıkıyorsam 4-5 sene kafam rahat istedeğim oyunu istediğim ayarda oynamak isterim şahsen.

Bro yanlış düşünüyorsun. 3060 boru değildi fakat 2 sene önceydi o durum. Ekran kartları gelişiyorsa oyunlar ekran kartlarına oranla 3 kat daha fazla gelişiyor. GTA 6 çıkınca piyasa alt üst olacak bakalım 3060 sistemden nasıl bir performans alacak 3060 ile bu bütçeye çıkıyorsam 4-5 sene kafam rahat istedeğim oyunu istediğim ayarda oynamak isterim şahsen.
Siz kartlara boşa para veriyorsunuz ben RX 460 ile 60 FPS AC Odyssey oynuyorum. 😎
Düşünce tarzın çok yanlış dostum doğru değil ve kendine almıyorsun insanları yanlış yönlendirme.

Bu da performans anlamında birazcık daha geride kalsa da fiyat anlamında nefes aldırıyor.

Hepiniz önünüze gelen laptopun linkini mi attınız anlamadım ki. 35k bütçede niye 23K'lık laptop öneriyosun ki. Birisi de gitmiş 45W MSI atmış.

Geri
Yukarı