35.000TL'ye kadar laptop önerisi

Nitro 5 kalite olarak üzmez. Performans anlamında da daha iyi. Ben almışken en güçlü cihazı alma taraftarıyım ( tabii ki kasa gibi etmenler kötü denilebilecek seviyede olmadığı sürece). Tabii kendi fikrim.

Nitro 5 kasa ve soğutma olarak Nitro 16'dan geride Nitro 5 kötü değil sadece Nitro 16'nın yanında kalitesiz kalıyor.

Sizin fikrinize de saygi duyarım Acer Nitro 16 daha kaliteli Acer Nitro 5 daha güçlü karar sizin.
Acer Nitro 5 kaliteli bir cihaz ve her seyden de ote hem CPU hem GPU olarak konuya attigin Nitro 16'dan daha guclu bir cihaz. 35K butcesi olan birisine 4060 onermek varken 4050 onermek saygi duyulacak bir sey degil.

Acer Nitro 5 kaliteli bir cihaz ve her seyden de ote hem CPU hem GPU olarak daha guclu bir cihaz. 35K butcesi olan birisine 4060 onermek varken 4050 onermek saygi duyulacak bir şey degil.

Nitro 5 daha kalitesiz Nitro 16 sıvı metal var kasa olarak daha kaliteli ama Acer Nitro 5'te sıvı metal yok kasa olarak da biraz kalitesiz kalıyor yanında.

Nitro 5 daha kalitesiz Nitro 16 sıvı metal var kasa olarak daha kaliteli ama Acer Nitro 5'te sıvı metal yok kasa olarak da biraz kalitesiz kalıyor yanında.
Bu soyledigin seylerin hicbirisi 12700H + 4060 ikilisi yerine 7535HS + 4050 almaktan daha mantikli degil.

Nitro 5 kasa ve soğutma olarak Nitro 16'dan geride Nitro 5 kötü değil sadece Nitro 16'nın yanında kalitesiz kalıyor.
Buna katlıyorum. Ama bu kalite farkını güç olarak kullanamadıktan sonra geride kalıyor.
Nitro 5 kaliteli Nitro 16 daha kaliteli kasa
Nitro 5'in gücü Nitro 16'ya göre bayağı fazla ama.

Size göre değil ben olsam kasa kalitesinden dolayı Nitro 16 alırdım siz ise gücünden dolayı Nitro 5 alırdınız belki kişiden kişiye değişir.
Tamam kardesim sen 5-10 derece daha serin calismasi icin yirtindigin cihazi %21 GPU farkina ve %15 CPU farkina tercih edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı