35.000TL'ye kadar sistem önerisi

Dosya Ekleri

• IMG_1518.jpeg
    IMG_1518.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 49
Ram'i 2x16 GB 5600MHz yapın.
İşlemci için Ag400 soğutma da gerekli. @Kaan Diktaş

RAM'i 2x16 GB 5600MHz yapın.
İşlemci için AG400 soğutma da gerekli. @Kaan Diktaş

Bütçeyi aşıyor hocam bayağı.

Sadece sistemi alsın alacaksa.

Hocam soğutucuya ne seçmeliyim öneriniz var mı?

Güzel gibi birkaç tane daha öneri gelsin eğer diğerleri kafama yatmazsa bunu alacağım galba.

Güzel gibi birkaç tane daha öneri gelsin eğer diğerleri kafama yatmazsa bunu alacağım galba.

Soğutucuyu GameGaraj üzerinden alma AG400 al.

Bence sadece sistem olarak pawen hocamın attığını alın 1-2 ay sonra da soğutucuyu alırsınız AG400 olarak.

Soğutucuyu GameGaraj üzerinden alma AG400 al.

Bence sadece sistem olarak pawen hocamın attığını alın 1-2 ay sonra da soğutucuyu alırsınız AG400 olarak.

Hocam "sadece sistem" olarak ne dediniz anlamadım.

Hocam bir de TPM 2.0 var mı?

Son düzenleme:

Hocam diyor ki, sistem olarak benim attığım daha uzun ömürlü daha iyi. Eğer bütçeniz çıkmayacaksa benim attığımı alın 2x16GB ram seçip. Sonrasında biraz para da toplayınca Ag400 soğutma alın diyor. Eğer benim attığım sistem (37-38k civarı oluyor ramlerle. [ssd değişirsen ki bence değiş samsung 980 ile. 38k civarı birşey oluyor.])

Bütçen esnekse 35k dan 38kya çıkarsa benim attığımı al ve özelleştirmelerden dediklerimi yap diyor yani.

Ama paran çıkışmazsa @Kaan Diktaş hocamın attığını alman da mantıklı olacaktır.

Valorant için soruyorsunuz galiba TPM 2.0'ı.
Evet var.

Pawen hocamın attığı sistemi al hiçbir değişiklik yapmadan. 1-2 ay sonra da AG400 soğutucuyu alırsın diyorum.

Hocam diyor ki, sistem olarak benim attığım daha uzun ömürlü daha iyi. Eğer bütçeniz çıkmayacaksa benim attığımı alın 2x16 GB RAM seçip. Sonrasında biraz para da toplayınca AG400 soğutma alın diyor. Eğer benim attığım sistem (37-38k civarı oluyor RAM'lerle. [ssd değişirsen ki bence değiş samsung 980 ile. 38k civarı birşey oluyor.])

Bütçen esnekse 35kdan 38kya çıkarsa benim attığımı al ve özelleştirmelerden dediklerimi yap diyor yani.

Ama paran çıkışmazsa @Kaan Diktaş hocamın attığını alman da mantıklı olacaktır.

Valorant için soruyorsunuz galiba TPM 2.0'ı.
Evet var.

Bütçe esnemese bile senin attığını alsın. 1-2 Ay sonra alır soğutucuyu.

Geri
Yukarı