40.000TL'ye kadar sistem önerisi

pctopluym28

Femtopat
Daha fazla  
Alınır mı iyimi? Selam, hazır bir PC almak istiyorum öyle dandik falanda olmasın Valorant vs. iyi bir performans almak istiyorum bütçem 30K-40K şu anda bir PC bakıyorum zaten kafama bir tane PC takıldı iyi mi kötü mü çok anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır mı iyimi? Selam, hazır bir PC almak istiyorum öyle dandik falanda olmasın Valorant vs. iyi bir performans almak istiyorum bütçem 30K-40K şu anda bir PC bakıyorum zaten kafama bir tane PC takıldı iyi mi kötü mü çok anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Çok kötü hocam. 4070 super bulunur bu fiyata

Berbat sistem. Buna bak.
Bu işini görür. Ömürlük gibi.

SSD okuma hızı düşük. RAM DDR4 16 GB olması da kötü. Başkaları bu fiyata daha güzel sistem dizer bence. Ve anakartı göremedim.

Berbat sistem. Buna bak.

Ama bu sistem için soğutma öneririm.

Alınır mı iyimi? selam, hazır bir PC almak istiyorum öyle dandik falanda olmasın Valorant vs. iyi bir performans almak istiyorum bütçem 30K-40K şu anda bir PC bakıyorum zaten kafama bir tane PC takıldı iyi mi kötü mü çok anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kanka bu fiyata daha iyi PC bulunur bir de böyle sitelere çok güvenme İtopya, Sinerji, Gençer Gaming, gamingen ve Vatan Bilgisayar gibi sitelere bakabilirsin bazılarının magazasida var oradanda bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı