35-36 bin TL laptop önerisi

Bütçe
35000 - 36000

zaynfb

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam. Kafamda inanılmaz karışmaya başladı, sanırım yardım almam gerekecek. Bir laptop düşünüyorum malum çok zam bekleniyor. Öncesinde alıp taksitle ödemeyi düşünüyorum. Birincil kıstas 4060 ekran kartı ve i7 işlemci. Marka konusunda herkesin inanılmaz uç ve kesin ibareleri olduğu için hangi markaya baksam o asla alınmaz diyenleri görüyorum. Yardımlarınız gerçekten çok önemli. Bütçe 35000-36000 maksimum düşünüyorum. Birkaç ürün paylaşacağım, sizce hangisi, neden? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Birkaç i5 ekledim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam eğer peşin fiyatına taksit yapılıyor diye laptop bakıyorsan söyleyeyim çok da karlı gözükmüyor. Bir süredir bende araştırıyorum. Eğer kasa alma şansın varsa bazı kredi kartlarına özel ekstra taksit sunan mağazalar var. Cebinden fazladan 2K çıkar belki ama yine karda oluyorsun.

Hocam eğer peşin fiyatına taksit yapılıyor diye laptop bakıyorsan söyleyeyim çok da karlı gözükmüyor. Bir süredir bende araştırıyorum. Eğer kasa alma şansın varsa bazı kredi kartlarına özel ekstra taksit sunan mağazalar var. Cebinden fazladan 2K çıkar belki ama yine karda oluyorsun.
Valla ilk beklentim tam olarak %100 kar değil hocam, ama niyetim var gibi. Marka konusunda insanların o kadar katı net ve kesin yorumları var ki, yorum ile bu işin içinden çıkmak zor, o yüzden bir konuda toparlayayım dedim

Öncelikle MUX Switch olan Acer modelleri benim için daha önde. Monster bakmam bile, 2. sırada Lenovo LOQ olabilir. Ekran Kartı Watt değerleri de önemli. Ben Acer Nitro 16 RTX 4050 modelini aldım. Yenilenmiş kasa, renkler ve parlaklığı, giriş-çıkış portları ve soğutması başarılı.

Vallahi ilk beklentim tam olarak %100 kar değil hocam, ama niyetim var gibi. Marka konusunda insanların o kadar katı net ve kesin yorumları var ki, yorum ile bu işin içinden çıkmak zor, o yüzden bir konuda toparlayayım dedim.

Forumda şöyle bir rehber var;

3 ay içerisinde fiyat farkları oluşmuş olsa da filtrelemede bayağı yardımcı oluyor.

Listeye bu modeli de ekleyebilirsin.

Bilgisayar beklentin performans öncelikli ise bu fiyata bu donanımlar yerine daha yüksek özellikli masaüstü bilgisayarlara yönelebilirsin. Vermiş olduğun linklere baktığımda sanırım oyun odaklı arıyorsun. Eğer taşınabilirlik senin için çok önemli değil ise bu fiyat bandında daha iyi donanımlı masaüstü bilgisayarlara göz atabilirsin. Tabi taşınabilirlik odaklı gaming notebook arıyorsan orası size kalmış 🙂

Öncelikle MUX Switch olan Acer modelleri benim için daha önde. Monster bakmam bile, 2. sırada Lenovo LOQ olabilir. Ekran Kartı Watt değerleri de önemli. Ben Acer Nitro 16 RTX 4050 modelini aldım. Yenilenmiş kasa, renkler ve parlaklığı, giriş-çıkış portları ve soğutması başarılı.
Tulpar'lar tongfang kasa olduğundan kasa sağlam ama global markalar varken fiyat avantajı yoksa aman aman çokta tın dediğiniz gibi. MUX çok iyi bir şey orada size katılıyorum hem de bayağı.

Listenizdeki Msi modellerinin ekran kartı W değerleri çok düşük bildiğim kadarıyla o yüzden önermem. En mantıklı seçenek bu 165hz 3ms Nitro 5 gibi görünüyor.
Fırsat: Acer Nitro AN515-58-7725 Oyun Dizüstü Bilgisayarı, Intel i7-12650H İşlemci, 16 GB DDR5 RAM, 1 TB M.2 NVMe SSD, GeForce RTX 4060 8 GB GDDR6 Ekran Kartı, 15.6 inç Full HD Ekran, FreeDOS, NH.QM0EY.00A Amazon.com.tr

Tulpar'lar tongfang kasa olduğundan kasa sağlam ama global markalar varken fiyat avantajı yoksa aman aman çokta tın dediğiniz gibi. MUX çok iyi bir şey orada size katılıyorum hem de bayağı.
mux denilen olay nedir hocam bilgilendirirseniz sevinirim, sizce bu bütçeye hangisi en iyi cihazdır?

Geri
Yukarı