35-40 bin TL arası laptop önerisi

Bütçe
35-40k
Tebrik ederim öncelikle, fakat şu an stokta olan düzgün model pek yok.

Çok teşekkürler hocam bir şey sormak istiyorum stoklar ne zaman yenilenebilir ve slayer müşteri hizmetleri nasıldır bir bilginiz var mı?

Ayrıca sadece 4 saat önce aşağıdaki laptop 41bindi. Ben aldıktan 5 dk sonra önce 50bine çıktı sonra bu fiyata indi.

GameGaraj yanılmıyorsam Clevo kasa yani önermem.

Clevo ısınma sorunu olan miydi bilgisayarlar hakkında çok bilgim yok.

Tebrik ederim. Umarım oyun dünyasına dalıp dersleri boşlamazsın.

Umarım hocam :)

Tebrik ederim sonucun senin için hayırlı olmasını temenni ederim.

Ege Hoca'nın da az önce paylaştığı G15 5530 modeline bakabilirsiniz.
Dell garanti anlamında pek sıkıntı çıkartan bir marka değildir.
7 senelik Dell kullanıcısı olarak bunu net şekilde söyleyebilirim.

HP Victus da düşünebilirsiniz.

Teşekkürler hocam bir şey sormak istiyorum Dell ısınma konusunda nasıldır.

Oyun oynayacaksan masaüstü topla bence. Oynayacağın oyunları söylersen sana güzel bir bilgisayar toplayabilirim.

Hocam yatılı gitme ihtimalim olduğu için şu an dizüstü benim için daha cazip bir seçenek.

Lenovo legion serilerine bakabilirsin. Fiyat performans ürünü bence.
Hocam tam olarak onerebildiginiz bir model var mıdır acaba

Çok teşekkürler hocam bir şey sormak istiyorum stoklar ne zaman yenilenebilir ve slayer müşteri hizmetleri nasıldır bir bilginiz var mı?

Clevo ısınma sorunu olan miydi bilgisayarlar hakkında çok bilgim yok.

Umarım hocam :)

Teşekkürler hocam bir şey sormak istiyorum Dell ısınma konusunda nasıldır.

Hocam yatılı gitme ihtimalim olduğu için şu an dizüstü benim için daha cazip bir seçenek.

Hocam tam olarak onerebildiginiz bir model var mıdır acaba
Gaming laptop konusunda pek bir bilgim yok. Bu aralar ben de çok araştırıyorum babama aldırmak konusunda :)

Ama normal cihazları ısınma konusunda seriye bağlıdır diyeceğim. Vostro gibi seriler iş üzerine üretildiği için uzun vadede performansını koruması istenir. Soğutmaları genelde iyidir.

Tesekkurler hocam peki çok fazla fark ederler mi?(kasalar)
Gaming laptop konusunda pek bir bilgim yok. Bu aralar ben de çok araştırıyorum babama aldırmak konusunda :)

Ama normal cihazları ısınma konusunda seriye bağlıdır diyeceğim. Vostro gibi seriler iş üzerine üretildiği için uzun vadede performansını koruması istenir. Soğutmaları genelde iyidir.

Tamam hocam yine de teşekkürler.
Lenovo legion 5 pro modellerine bakabilirsin. Kendi fiyat aralığında fiyatını hak eden modeller çok fazla. ama maalesef kurdan dolayı son bir hafta içerisinde modellerin fiyatları çok arttı. Ben 28 e aldığım model 35 i gördü. Ondan dolayı piyasayı takip edememekteyim son 2 haftadır.

Lenovo legion 5 pro modellerine bakabilirsin. Kendi fiyat aralığında fiyatını hak eden modeller çok fazla. ama maalesef kurdan dolayı son bir hafta içerisinde modellerin fiyatları çok arttı. Ben 28 e aldığım model 35 i gördü. Ondan dolayı piyasayı takip edememekteyim son 2 haftadır.
lenovo 5 pro aldığım model buydu. 40 olmuş 1 hafta içerisinde alırken ben 4k indirimdeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı