35 - 40 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
35

berat1881

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuncu laptopu almayı düşünüyorum ama bu konuda pek bilgili değilim. Aynı zamanda oyuncu laptopları fazla ısınabiliyorlar. Kronik sorunu olmayan 35-40k civarında kaliteli bir oyuncu laptopu önerebilir misiniz?

Ben bu laptopu beğendim ama dediğim gibi kronik sorunu ısınma problemi falan var mı bilmiyorum. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Ve bunlarda var sizce hangisi daha iyi ve başka önerileriniz var mı?

Arkadaşlar oyuncu laptopu almayı düşünüyorum ama bu konuda pek bilgili değilim. Aynı zamanda oyuncu laptopları fazla ısınabiliyorlar. Kronik sorunu olmayan 35-40k civarında kaliteli bir oyuncu laptopu önerebilir misiniz?

Ben bu laptopu beğendim ama dediğim gibi kronik sorunu ısınma problemi falan var mı bilmiyorum. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Acer Nitro 16'da güzel.

Şu anda modellere hakim değilim ancak Monster'in bilgisayarlari kendisi ile aynı fiyattaki oyuncu laptoplarina göre daha iyi donanım sunuyor şunu da söyleyebilirim Monster laptopun dış kasasının kalitesi diğerlerine göre kalitesiz onun harici 3 yıldır Monster'im var hiçbir türlü sorun yaşamadım yüksek performansta çoğu işimi yaptım. Fan konusunda da çok bağırıyor Monster'lar o zaten çoğu oyuncu bilgisayarında olan bir şey dert etmene gerek yok. Müşteri hizmetleri çok ilgili bir sorunun olduğunda hızlıca yardım ediyorlar ve bakımlarını ömür boyu yaptırabilirsin. Ölü piksel veya ışık sızması yaşayan çok kişi gördüm Allah'tan ben yaşamadım. Kasa kalitesine daha çok önem veriyorsan MSI ya da ASUS al geç hocam.

Şu anda modellere hakim değilim ancak Monster'in bilgisayarlari kendisi ile aynı fiyattaki oyuncu laptoplarina göre daha iyi donanım sunuyor şunu da söyleyebilirim Monster laptopun dış kasasının kalitesi diğerlerine göre kalitesiz onun harici 3 yıldır Monster'im var hiçbir türlü sorun yaşamadım yüksek performansta çoğu işimi yaptım. Fan konusunda da çok bağırıyor Monster'lar o zaten çoğu oyuncu bilgisayarında olan bir şey dert etmene gerek yok. Müşteri hizmetleri çok ilgili bir sorunun olduğunda hızlıca yardım ediyorlar ve bakımlarını ömür boyu yaptırabilirsin. Ölü piksel veya ışık sızması yaşayan çok kişi gördüm Allah'tan ben yaşamadım. Kasa kalitesine daha çok önem veriyorsan MSI'ya da ASUS al geç hocam.

Monster'in kasaları plastik fakat kaliteli plastikten.

Victusta limit var mı?

Geri
Yukarı