35 bin TL laptop önerisi

Bütçe
35000 TL

tartakci

Yoctopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, halihazırda MacBook Air M2 kullanıyorum aşırı derecede memnunum ancak depolama yetmiyor. Okul dersleri için Windows ve Linux'a ihtiyaç duyuyorum. Normalde MacBook'ta parallels kullanmayı düşünüyordum ancak gerçekten 256 GB depolama yetmiyor.

Elimdeki MacBook'u satıp hem oyun oynayabileceğim hem de çift işletim sistemi kurabileceğim bir laptop alınır mı sizce?
Cevabınız evet ise 35 bine kadar laptop önerisi yapabilir misiniz?
Son olarak şu linkteki laptop için ne söyleyebilirsiniz? RAM ve SSD eklemek koşuluyla alınması mantıklı mı sizce? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar, halihazırda MacBook Air M.2 kullanıyorum aşırı derecede memnunum ancak depolama yetmiyor. Okul dersleri için Windows ve Linux'a ihtiyaç duyuyorum. Normalde MacBook'ta parallels kullanmayı düşünüyordum ancak gerçekten 256 GB depolama yetmiyor.

Elimdeki MacBook'u satıp hem oyun oynayabileceğim hem de çift işletim sistemi kurabileceğim bir laptop alınır mı sizce?
Cevabınız evet ise 35 bine kadar laptop önerisi yapabilir misiniz?
Son olarak şu linkteki laptop için ne söyleyebilirsiniz? RAM ve SSD eklemek koşuluyla alınması mantıklı mı sizce? Teşekkürler.

Hocam Mac'ten memnunsanız haricisi SSD ile kullansanız olmaz mı?

Hocam Mac'ten memnunsanız haricisi SSD ile kullansanız olmaz mı?
Hocam ben de öyle düşündüm de çok kararsız kaldım. Mac'in taşıma kolaylığı ve muazzam şarj performansına bayılsam da ara sıra canım oyun çekmiyor değil. Ayrıca yazılım işlerinde sürekli sistemsel engellerle uğraşmak yormaya başladı. Harici SSD üzerine Windows/Linux kurma üzerine deneyimim yok güzel performans alabilir miyim sizce? Kararsızlıktan kurtulamadım bir türlü...

Hocam ben de öyle düşündüm de çok kararsız kaldım. Mac'in taşıma kolaylığı ve muazzam şarj performansına bayılsam da ara sıra canım oyun çekmiyor değil. Ayrıca yazılım işlerinde sürekli sistemsel engellerle uğraşmak yormaya başladı. Harici SSD üzerine Windows/Linux kurma üzerine deneyimim yok güzel performans alabilir miyim sizce? Kararsızlıktan kurtulamadım bir türlü...

SSD'ye Windows kurduğun zaman onu Mac'te çalıştırabilir misin bilmem. Eskiden vardıda sanırım onu kaldırdılar. Bütçe artarsa ve 4050 çok problem olmazsa senin için bu modeli öneririm. Adaptörle beraber yaklaşık 2-2,2kg hafif yanında taşıması diğer Gaming'lere göre zor olmaz. Şarjı macle kıyaslanamaz tabii ki fakat gündelik kullanımda dışarıda 6-8 saat pil ömrü alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı