35 bin TL'ye gaming laptop önerisi

Bütçe
35000 TL
Yani, bir şey diyemedim şimdi. Burada AMD-Intel tercihi var. Bir de Monster'ın teknik servisinin daha iyi olduğunu söyleyebilirim.(tabii bu yaşadığınız şehre göre farklılık gösterebilir.)4050 aldıktan sonra "keşke 4060 alsaydım" diyeceğinizi de sanmıyorum. Tabii bir de ekran kartlarının kaç watt ile beslendiğide önemli, dikkat etmenizde fayda var.

4050 ve Abra serisi pek olmamış o paraya 4060 ASUS TUF, HP Victus'lar var aldırmayın lütfen. G

Geçen sene arkadaşım ASUS bilgisayarını servise götürdü. Bilgisayarı alıp eve geldiğinde içindeki iki 8 GB'lık RAM'den birinin olmadığını fark etti. Servise gidip sorduğunda "bize geldiğinde yoktu" demişler. Markayı kötülemek için söylemiyorum fakat çok kişiden duydum böyle şeyleri, o yüzden ASUS'lara hiç bakmadık bile. Ama yine de daha iyi makineler vardır elbet biz Monster almakta kararlı olduğumuz için çok az baktık diğer markalara.

Dediğin keyler nerelerde satılır acaba?

Ve nasıl bir şey tam olarak bilmiyorum SS atabilir misiniz?

Sağlamlisans gibi sitelerde mevcut, oralarda 150 liraya falan satılıyor. Ben 2 ay önce pintipinden 50 lira civarına almıştım aktivasyon işlemi biraz uğraştırdı, sonrasında hiçbir sorun yaşamadım. Dijital key oluyor, Windows'u kurarken veya kurduktan sonra giriyorsunuz, böylece tüm Windows özelliklerine erişebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı