35 bin TL'ye GPU ve CPU önerisi

İmzaya göre sistem onermek yasak kardeşim, ben nereden bileyim konu sahibinin elindeki bileşenleri. Belirtseymis o zaman.
Nerede yasak. Hem imza değil, sistem özelliklerine yazmış. Sistem özelliklerinin orada yazmasını amaçlarından biri sistemi hakkında bilgi sahibi olmak. Yanlış yazdıysa onun kusuru.

Nerede yasak. Hem imza değil, sistem özelliklerine yazmış. Sistem özelliklerinin orada yazmasını amaçlarından biri sistemi hakkında bilgi sahibi olmak. Yanlış yazdıysa onun kusuru.

Kural 22, ben adamın profiline girip sistemini incelemek zorunda değilim. Kural açıkça belirtilmiş, haklı çıkmak için boş laf kalabalığı yapmayın.

Kural 22, ben adamın profiline girip sistemini incelemek zorunda değilim. Kural açıkça belirtilmiş, haklı çıkmak için boş laf kalabalığı yapmayın.

İmzaya göre önermek yasak değil, konu oluştururken bilgi vermeyip imzanın referans alınmasını söylemek yasak.

Tamamdır. Ama burada benim ya da senin bir suçu yok. Konuyu açanda kabahat var. Ben istediğim şekilde önerimi yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı