35 bine monitör dahil bilgisayar önerisi

ROCKSTARLIVIN'

Hectopat
Merhaba, fazla değil bu ay ya da 1 aydan güzel bir sistem alacağım ama ne alacağımı daha kararlaştıramadım. Zamanı gelinceye kadar güzel bir araştırma yapıp zamanı gelince hiç uğraşmadan zaman kaybetmeden almak istiyorum. Monitör dahil sistem olacak ve 35binin üstüne çıkamam maalesef, masaüstü sistem istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

Programcılık ve oyun için istiyorum. Çoğu zaman emülasyon işiyle de uğraşıyorum, başka konsollardan oyunlar oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, fazla değil bu ay ya da 1 aydan güzel bir sistem alacağım ama ne alacağımı daha kararlaştıramadım. Zamanı gelinceye kadar güzel bir araştırma yapıp zamanı gelince hiç uğraşmadan zaman kaybetmeden almak istiyorum. Monitör dahil sistem olacak ve 35binin üstüne çıkamam maalesef, masaüstü sistem istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

Programcılık ve oyun için istiyorum. Çoğu zaman emülasyon işiyle de uğraşıyorum, başka konsollardan oyunlar oynuyorum.

NOVA-4070 / INTEL I5-12400F / ASUS DUAL GeForce RTX 4070 OC 12GB WHITE / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bütçe 40k yapabiliyorsan buna monitor ekleyebilirsin

Kingston NV2 SNV2S/1000G PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe MSI Pro A620M-E AMD AM5 DDR5 Mikro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe G.Skill RipjawsV 16 GB (2X8) 3600 MHz DDR4 CL18 F4-3600C18D-16GVK Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe AMD Ryzen 5 7500F Altı Çekirdek 3.7 GHz Kutusuz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe MSI RTX 4060 TI Ventus 2X Black 8G OC 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/J7DR99JC

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/J7DR99JC

Colorful sevmeyen biri oldugum için Ventus bile daha iyi derim. Onun dışında arkadasın attığı sistemi direrkt söyleyebilirsiniz. Ayrıca DDR5 oldugu için güzel de olmuş.

Colorful sevmeyen biri oldugum için Ventus bile daha iyi derim. Onun dışında arkadasın attığı sistemi direrkt söyleyebilirsiniz. Ayrıca DDR5 oldugu için güzel de olmuş.

Ayrıca o monitor fiyata göre cok iyi ama ışık sızması olabilir diye biliyorum

Ayrıca o monitor fiyata göre cok iyi ama ışık sızması olabilir diye biliyorum
Her IPS'de sızma olur. Ventus çok ısınıyor Colorful daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı