35 GB Akn Yeterli Mi dir ?

Sizce Bu Bahsettigim Kampanya Nasıl ? ( Bence Gayet Güzel )

• Çok Güzel

Oy: 1 6,7%
  • Güzel

Oy: 2 13,3%
  • Kötü

Oy: 3 20,0%
  • Çok Kötü

Oy: 9 60,0%

• Oy verenlerin toplamı
    15

Mehmett Can

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Merhaba arkadaşlar TTNET'in yeni kampanyası için sizlere danışmak istedim.
Kampanya şu şekilde:

1-) TTnet Fibernet Limitsiz (24 Mbps'e kadar) 35 GB AKN ( 24 Ay Taahhüt ) = İlk 12 Ay 39.90 TL Sonraki 12 Ay 59.90 TL Bu Kampanyalı Fiyatı. Standart kampanyasız fiyatı ise 82 TL.

2-) TTnet Fibernet Limitsiz (24 Mbps'e kadar) 75 GB AKN (24 Ay Taahhüt) =İlk 12 Ay 49.90 TL Sonraki 12 Ay 61.90 TL Bu Kampanyalı Fiyatı. Standart Kampanyasız fiyatı ise 88 TL

Şimdi sizlere sormak istediğim 1. Kampanyadakini yaptırmayı düşünüyorum.

1. Soru: 35 GB AKN 1 Ay boyunca bana yeterli olucak mıdır? Genellikle Online Oyunlar Oynuyorum, Film İzliyorum Yani İnterneti Sık sık kullanıyorum. Gerektiginde Oyun indiriyorum.
2. Soru: Eğer 1. Kampanyayı yaptırırsam Download(İndirme) Hızım Kaç Mbps Olacaktır? (Tahminen 3-4 Mbps olarak düşünüyorum)

Eğer cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

NOT: AKN'yi geçtikten sonra Hız 3 Mbps'e düşüyor bu da çok kötü bir hız, hatırlatmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
50 gb 15 günde bitiyor bende. Sana da yetmez gibime geliyor.

Film, dizi izliyorum. Aktif olarak youtube'a giriyorum. Müzik dinliyorum. Oyun indiriyorum. Torrent indiriyorum. Yani genel olarak kullanıyorum.

Bende aynı şekilde Oyunları sık sık indirmesem bile sürekli internet başındayım anlayacagın.

Bende 50 gb akk var. Ayın 5'i olmadan 100 gb'yi aşıyor. İndirme yapmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…