35 Mbps internet ile GeForce NOW'da görüntü kötü

atestuna1

Hectopat
35 Mbps bir internete sahibim, ona rağmen görüntüde bozulmalar oluyor. Denemek için gireyim dedim. 1080p 60 FPS için önerilenin üstünde internetim var ona rağmen görüntü sıklıkla kötü. 5 GHz internet bu arada. Sizce neden oluyor?

Bild_2021-03-18_134932.png

Screenshot 2021-03-18 135153.png

Son düzenleyen: Moderatör:
35 Mbps bir internete sahibim, ona rağmen görüntüde bozulmalar oluyor. Denemek için gireyim dedim. 1080p 60 FPS için önerilenin üstünde internetim var ona rağmen görüntü sıklıkla kötü. 5 GHz internet bu arada. Sizce neden oluyor?

Eki Görüntüle 928371

Eki Görüntüle 928360

Ethernet bağlantısıyla en iyi sonuç alınıyor, Wi-Fi kesinlikle önerilmiyor bir de, CAT 6 diye Ethernet kablosu var o iyiymiş.

Hocam sunucu yoğunluğu vs. olabilir. Ben bu sabah 5'te denedim. İnternet hızım 15 Mbps, 2.4 GHz ve Wi-Fi ile bağlandım. Metro last oyununda 768P ve 60 FPS en yüksek grafiklerde oynattı. Sıra olarak da 5 dk falan bekledim. Lag veya gecikme hissetmedim desem yeridir.

Hocam sunucu yoğunluğu vs. olabilir. Ben bu sabah 5'te denedim. İnternet hızım 15 Mbps, 2.4 GHz ve Wi-Fi ile bağlandım. Metro last oyununda 768P ve 60 FPS en yüksek grafiklerde oynattı. Sıra olarak da 5 dk falan bekledim.
TR sunucusu açıldı diyorlar ama yok hala.
Oynayan var mı TR Sunucusu ile?

TR sunucusu açıldı diyorlar ama yok hala.
Oynayan var mı TR sunucusu ile?

Ben oynadım ön sıradaydım ama globalden daha çok sıra bekledim. Her girişte 500 kişi sıra bekledim. Paket kaybı bende kaynaklı sanırım çok yüksekdi. Ama globalde test yapınca az çıktı. 6 Mbps inti TR'de 35 Mbps gözüktü. Yine benden kaynaklı sanırım görüntü kare kare geldi. Tek iyi şey ping 5'di.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı