35 Mbps internet paketim olmasına rağmen 20 Mbps alıyorum

Modem elektrik kesintisi falan yaşadınız mı veya sizinle alakalı olduğunu düşündüğünüz kullanıcı hatası gibi bir olay? Diğer arkadaşın dediği gibi kendiniz direkt sipariş verebilirsiniz. Hiç uğraşmayın tek önemli şey modem arayüzüne girip ADSL kullanıcı ve şifrenizi kaydedın. Yoksa müşteri hizmetleri ile uğraşırsınız.

Elektrik kesintisi yaşadım ancak akım korumalı priz var ve zarar geleceğini zannetmiyorum onun dışındada benden kaynaklanabilecek bir kullanıcı hatası olmadı.

Elektrik kesintisi yaşadım ancak akım korumalı priz var ve zarar geleceğini zannetmiyorum onun dışındada benden kaynaklanabilecek bir kullanıcı hatası olmadı.

Akım kormalı priz de olsa yüksek akım geldiği zaman koruyacak bir cihaz. Direkt elektrik kesintlerinde birkaç kere veya dandik modellerde 2 kere vs olunca direkt gidiyor. Aynısını yaşadım eskiden kullandığım modeme geçtim 1-2 ay oldu. Sonra modem de değiştireceğim zaten.

Arayüzde kanal ayarını çevrende en az kullanılan hattı seçip dene o yüzden olabilir. Sıfırlamadan sonra olabiliyor.

Hocam buradan neye girmem gerekiyor pek bilgim yok kusura bakma.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230409-002928_Chrome.jpg
    Screenshot_20230409-002928_Chrome.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 22
Akım kormalı priz de olsa yüksek akım geldiği zaman koruyacak bir cihaz. Direkt elektrik kesintlerinde birkaç kere veya dandik modellerde 2 kere vs olunca direkt gidiyor. Aynısını yaşadım eskiden kullandığım modeme geçtim 1-2 ay oldu. Sonra modem de değiştireceğim zaten.

Anladım hocam o zaman yeni modem bakmak lazım tavsiye edeceğiniz bir model var mıdır sizin almayı düşündüğünüz nedir mesela.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230409-003306_Chrome.jpg
    Screenshot_20230409-003306_Chrome.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20230409-003352_Chrome.jpg
    Screenshot_20230409-003352_Chrome.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı